28 січня 2022 року між Національним авіаційним університетом та Асоціацією митних брокерів України укладено угоду про співпрацю

31 січня 2022, 6:51 am Автор

Для кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА, яка є випусковою за ОП «Митна та брокерська діяльність» така співпраця сприятиме розвитку у якісному забезпеченні даної освітньої програми через розширення баз практики, участі у фахових комунікативних заходах, підвищення кваліфікації викладачів та здобувачів. Вже на зараз, завідувачем кафедри Оксаною Чумак та доцентом Інною Григоренко обговорено й окреслено із директором АМБУ Іллею Зібницьким низку можливих напрямів співпраці.

Основною метою діяльності Асоціації визначено забезпечення реалізації та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема, економічних, соціальних, культурних, політичних та інших інтересів  членів Асоціації  у сфері державної митної справи, податкової політики та державного управління.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua