Науково-методичний семінар "Академічна доброчесність у вищій освіті: проблеми реалізації, відповідальність, можливості".

30 березня 2023, 1:27 pm Автор
Прочитано 103 разів Останнє редагування П'ятниця, 14 квітня 2023 13:58

30.03.2023 на кафедрі економіки та бізнес-технологій відбувся науково-методичний семінар "Академічна доброчесність у вищій освіті: проблеми реалізації, відповідальність, можливості". На заході були присутні викладачі й здобувачі вищої освіти.

Спікерами, Оксаною Чумак та Ліаною Скібіцькою, було акцентовано увагу присутніх на концепті поняття академічна доброчесність, умовах її впровадження в освітній простір вітчизняних ЗВО, ключових проблемах щодо її дотримання на сьогодні. Оскільки академічна доброчесність має бути підґрунтям освітньо-наукової гідності, кафедрою заплановано семінари з питань академічної доброчесності проводити на постійній основі. Адже набуття інтелектуального капіталу під час навчання в університеті має бути основою при формуванні особистості.