Чергове засідання наукового гуртка «Архітектори підприємництва» кафедри економіки та бізнес-технологій

8 жовтня 2022, 1:16 pm Автор

6 жовтня 2022 року відбулося засідання наукового гуртка «Архітектори підприємництва» під керівництвом професора кафедри економіки та бізнес-технологій доцента Міночкіної Ольги Миколаївні.

Співкерівник за секцією «Митна справа та експертиза товарів» доцент Мирошниченко Ганна Борисівна та співкерівник за секцією «Бізнес-технології підприємницьких структур» доцент Долгова Людмила Іванівна модерували зустріч. На засіданні обговорювали розподіл досліджень членами наукового гуртка за напрямами: "Митна справа та експертиза товарів" та "Бізнес-технології підприємницьких структур.

На засіданні виступила член наукового гуртка Миронович Є.О. гр.117М з доповіддю на тему «Стратегічні орієнтири в бізнес-плануванні діяльності підприємств».

На засіданнях секції підгрупи 1 «Митна справа та експертиза товарів» виступила доцент Мирошниченко Г.Б. з доповіддю на тему «Застосування системи управління ризиками при здійсненні митного контролю». В секції підгрупи 2 «Бізнес-технології підприємницьких структур» доцент Долгова Л.І. обговорювала зі членами гуртка питання використання сучасних бізнес-технологій підприємницьких структур в соціально орієнтованої економіці. Члени науково гуртка «Архітектори підприємництва» обговорювали свої наукові здобутки для участі на засіданнях секції ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми економіки та бізнесу». Керівниця гуртка Міночкіна О.В. наголосила на дотриманні правил академічної доброчесності під час написання наукових тез на конференцію.