Діяльність наукового гуртка кафедри економіки та бізнес-технологій

22 квітня 2022, 6:18 pm Автор

20 квітня 2022 р. під керівництвом професора кафедри економіки та бізнес-технологій Міночкіної Ольги Миколаївні та секретаря наукового гуртка доцента кафедри економіки та бізнес-технологій Долгової Людмили Іванівни пройшло засідання наукового гуртка «Архітектори підприємництва».

Засідання було присвячено засудженню збройної агресії російської федерації проти України та підтримку територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Міночкіна О.М. та Долгова Л.І. звернули увагу членів наукового гуртка про важливість та особливості організації та проведення науково-дослідної роботи здобувачами вищої освіти в умовах війні.

На засіданні наукового гуртка «Архітектори підприємництва» виступів здобувач ОС «Бакалавр» гр. 317Б Штефан Д.І. на тему «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проектами». Штефан Д.І. розповів про досвід практичної участі в конкурсі бізнес-проектів «БІЗНЕС-ТРАПЛІНГ», що відбувся 26.11.2021 р. у Київському Національному торговельно-економічному університеті (м.Київ).