Кафедра економіки та бізнес-технологій виступила організатором Х Всесвітнього конгресу «Авіація в XXI столітті – Безпека в авіації та космічні технології»

29 вересня 2022, 5:17 pm Автор

28-30 вересня 2022 року на базі Національного авіаційного університету відбувся Х Всесвітній конгрес «Авіація в XXI столітті – Безпека в авіації та космічні технології».

Кафедра економіки та бізнес-технологій виступила організатором заходу. Робота Конгресу відбувалась в таких секціях:

Автоматизація та енергозбереження на авіаційному транспорті

Інтелектуальні системи управління

Аеронавігація

Екологічна безпека, інженерія та технології в авіації

Економіка та бізнес-адміністрування в авіації

Міжнародне економічне співробітництво України у авіаційній та космічній сферах

Транспорт, менеджмент і логістика

Культура безпеки авіації: управління факторами загроз і ризиків

Будівництво та експлуатація аеропортів

Повітряне і космічне право: міжнародні та національні проблеми безпеки

Управління, адміністрування та психологічне забезпечення в авіаційній галузі

Система управління безпекою в авіації

Урочистою промовою відкрив конференцію декан ФЕБА, доктор економічних наук, професор Смерічевський Сергій Францович. Він привітав учасників конференції та побажав їм успіхів у навчанні та подальшій науковій роботі. Привітав учасників Конгресу Генеральний директор аеропорту Сату-Маре Румунії Патраску Міхая.

На пленарному засіданні заслухали доповідь «Accounting & Management services in Aviation» доктора економічних наук, доктора хабілітованого, професора, членкині Міжнародної Консультативної Ради університету Вищої школи бізнесу, м. Гданськ, Каїри Зої Степанівни. А також доповідь «Удосконалення системи управління цифровим розвитком міста» кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки та бізнес-технологій Національного авіаційного університету, Чернишова Олександра Юрійовича.

Проведення науково-комунікативних заходів сьогодні є важливим, оскільки дозволяє розвиватись професійно, піднімати до дискусій складні науково-практичні питання, переймати досвід зарубіжних країн, віднаходити шляхи розвитку вітчизняної науки та прикладної економіки у воєнний час.

Дякуємо всім гостям та учасникам, прагнемо надалі до наукової співпраці, зичимо усім мирного неба, перемоги!

З матеріалами Конгресу можна ознайомитись за посиланням: