ХІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Фінанси: теорія і практика»

17 листопада 2021, 9:55 am Автор
Опубліковано в події
Прочитано 653 разів Останнє редагування Середа, 10 листопада 2021 11:10

Шановні науковці, викладачі, здобувачі вищої освіти, аспірати та докторанти, представники підприємства, бізнес-структур, установ, урядових та громадських структур!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «ФІНАНСИ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА», яка відбудеться 17 грудня 2021 року на базі Кафедри фінансів, обліку та оподаткування Факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету.

Мета конференції полягає в науковій апробації результатів теоретичних і прикладних досліджень, що стосуються розробки та впровадження новітніх принципів, методів, моделей та механізмів в сфері фінансів, обліку, аудиту та оподаткування та суміжних галузей знань у контексті сучасних проблем і протиріч. Наукова проблематика конференції

1. Біхевіоризм у фінансах, обліку, контролі, економіці та маркетингу.

2. Бюджетна система України, адміністрування податків, податкове регулювання та контроль.

3. Інноваційний розвиток фінансів, обліку та аудиту в умовах цифрової економіки.

4. Корпоративні фінанси та корпоративне управління: діалектика взаємозв’язку та вплив на розвиток фондового ринку.

5. Пріоритети і перспективи розвитку страхового ринку України та сегменту авіаційного страхування.

6. Теоретико-прикладні аспекти грошей і кредиту, розвитку банківської справи.

7. Трансформація фінансів, обліку, аудиту та оподаткування під впливом Європейського вектору інтеграції України.

8. Фінансові відносини, облік і контроль в державному секторі національної економіки.

9. Фінансово-інвестиційні механізми розвитку економіки повітряного транспорту.

10. Фінансово-облікове забезпечення підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Робочі мови конференції: українська, англійська. Тези та статті доповідей надаються українською або англійською мовою.

Форма участі: дистанційна. Участь у конференції: безкоштовна. Подача тез та статей на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 05 грудня 2021року.

Реєстрація учасників здійснюється за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1X7VFOMtB4M0n5oqbjlck4YBfl7QiMk_QWEqNDinlwZY/prefill

Увага! Погоджуючись взяти участь в конференції, автор (автори) висловлює згоду на опублікування матеріалів у відкритому доступі. За результатами роботи конференції кожен учасник може отримати сертифікат. Доповіді конференції можуть бути оформлені в форматі статей і тез.

КОНТАКТИ: Голова оргкомітету: завідувач кафедри фінансів, обліку та оподаткування, д.е.н., професор Косова Тетяна Дмитрівна. Співголова оргкомітету: к.е.н., доцент Рибак Олена Миколаївна Адреса оргкомітету: Україна, 03680, Київ, пр. Л. Гузара, 1, каб. 2.104, 2.116 Контактний телефон: +38(067) 976-80-66 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua