Студенти пройшли курс підготовки і підвищення кваліфікації фахівців з митного оформлення від Асоціації митних брокерів України

29 січня 2023, 6:13 pm Автор
Прочитано 185 разів Останнє редагування Неділя, 29 січня 2023 18:33

В рамках співпраці ФЕБА НАУ з Асоціацією митних брокерів України,  протягом 2022 року здобувачі вищої освіти третього курсу освітньої програми "Митна та біржова справа"  пройшли курс підготовки і підвищення кваліфікації фахівців з митного оформлення та отримали Сертифікати АМБУ.

До участі доєднались:

1.Довгалюк Денис

2.Грицук Олександра

3.Гущіна Маргарита

4.Вікторова Єлізавєта

5.Цхададзе Давид

Аналіз світового й вітчизняного досвіду неформальної освіти студентів засвідчує наявність широкого спектру освітніх послуг для різних освітніх програм, важливість їх значення для розвитку особистісного й професійного потенціалу громадян. Участь у таких заходах формує необхідність підготовки здобувачів освіти, молоді та викладачів до розв'язання питань, які можуть вплинути на згуртованість суспільства, стабільність життя та ін.

Систематичність навчання, організованість освітньої діяльності викладачів та здобувачів освіти кафедри дозволяє забезпечити повноцінний освітній процес за всіма освітніми програмами із залученням провідних партнерів НАУ. Участь у заходах з неформальної освіти вже не перший рік оцінюється з усіх дисциплін за освітніми програми кафедри економіки та бізнес-технологій, а коло таких заходів постійно оновлюється на сторінках у соціальних групових мережах. Вибір є, бажання є, участь є, а отже є результат!

(1 Голосувати)