Співробітники кафедри економіки та бізнес-технологій пройшли підвищення кваліфікації зі створення та розвитку ІТ продуктів

20 лютого 2023, 2:59 pm Автор
Прочитано 134 разів Останнє редагування Понеділок, 20 лютого 2023 22:10

Новий семестр навчального року розпочався для кафедри економіки та бізнес-технологій з нових здобутків. Викладачі кафедри к.е.н., доцент  Вероніка Командровська, к.е.н., доцент  Оксана Школенко, к.е.н., доцент  Олексендр Чернишов з 30 січня по 10 лютого 2023 року пройшли програму підвищення кваліфікації працівників закладів освіти з курсу «Створення та розвиток  ІТ-продуктів».

Під час навчання викладачі були в ролі здобувачів,  проходили модулі на інтерактивній платформі  онлайн-курсу та вирішували кейсові та тестові вправи. Викладачі освоїли диджитал інструмент для ведення та вдосконалення навчального процесу (інструмент Notion, як  LMS-платформу для навчання) Програма підвищення була насичена лекційними зустрічами  з провідними спеціалістами та практиками даної сфери.

По закінченню навчання викладачі склали фінальне тестування та отримали сертифікати,  які засвідчують набуті компетентності під час навчання, та які дають можливість інтегрувати вивчення даного курсу в  своєму закладі вищої освіти.

Інтегрування курсу  «Створення та розвиток  ІТ-продуктів» дасть можливість здобувачам спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» навчатися основам створення ІТ продуктів та набувати такі компетентності, як: уміння працювати в команді, креативність та гнучкість мислення, прийняття рішень, навички презентації та інші.

В умовах цифровізації та діджиталізації ведення бізнесу, даний курс є важливий для здобувачів економічних спеціальностей, адже діджиталізацію можна визначити, як сучасний інноваційний етап економічного розвитку. Передумовами для успішної диджіталізації є збір і використання даних, налаштовані ланцюги створення вартості, цифрові інтерфейси взаємодії з клієнтами. Здобувачі мають навчитися основам створення та розвитку ІТ продуктів, тому, що в час діджиталізації, вони, як майбутні  фахівці сучасних бізнес компанії повинні дивитися в майбутнє під кутом стратегічного мислення з врахуванням впливу як внутрішнього так і зовнішнього бізнес-середовища.