Студентка спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» взяла участь у дводенному тренінгу «Цикл роботи з бізнесом»

26 листопада 2021, 1:20 pm Автор
Прочитано 260 разів Останнє редагування Субота, 28 січня 2023 13:12

25-26 листопада у місті Ірпінь відбувся дводенний тренінг «Цикл роботи з бізнесом», учасниками якого стали керівники, фандрейзери, проєктні менеджери благодійних та громадських організацій та студенти ЗВО. Учасником тренінгу від Національного авіаційного університету стала Аліна Карпишина, студентка 4 курсу ФЕБА спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Аліна отримана знання від провідних спікерів даного заходу за такими напрямами як: пошук партнерів, презентація свого проєкту, створення механізму взаємодії з партнерами і як комунікувати спільний проєкт, формувати звітність проєкту.

Викладачі кафедри економіки та бізнес-технологій бажають Аліні не зупинятися у своєму професійному розвитку, ставити перед собою амбітні цілі та неодмінно досягати їх з успіхом, переконуючи всіх у здатності студентів мислити глобально й здобувати високих результатів у сфері бізнесу.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua