Участь викладачів у реалізації проєкту Інституту економічних досліджень та політичних консультацій "Підтримка громадської ініціативи "За чесну та прозору митницю"

30 вересня 2022, 7:03 pm Автор
Прочитано 104 разів Останнє редагування Субота, 28 січня 2023 16:00

30 вересня у рамках реалізації проєкту Інституту економічних досліджень та політичних консультацій "Підтримка громадської ініціативи "За чесну та прозору митницю" за співучасті Асоціації митних брокерів України, було проведено фокус-групу.

Метою такого дослідження, яке проводиться за підтримки Європейського союзу, є моніторинг задоволеності представниками бізнесу умовами та якістю державних послуг, отриманих ними від ДМСУ при переміщенні товарів через митний кордон України.

У даній фокус-групі взяли участь завідувач кафедри Оксана Чумак та професор кафедри Павло Пашко, які були запрошені до інтерв'ювання, як експерти в галузі теорії та практики митної справи.