Участь здобувачів у конкурсі стартапів «UKRAINIAN START-UP TO EU»

15 листопада 2022, 12:34 pm Автор
Прочитано 184 разів Останнє редагування Субота, 28 січня 2023 16:11

Здобувачі ОП «Підприємництво та бізнес технології» та ОП «Митна та біржова справа» взяли участь в конкурсі стартапів «UKRAINIAN START-UP TO EU».

Колектив викладачів кафедри економіки та бізнес-технологій щиро дякує здобувачам ОПП «Підприємництво та бізнес технології» Штефану Дмитру - лідеру команди та учасникам: Дорошук Руслані, Ігнатенко Едуарду, Ляхор Софії, Галавській Галині та здобувачу ОПП «Митна та біржова справа» Степанову Іллі за участь в конкурсі стартапів «UKRAINIAN START-UP TO EU». Організатор конкурсу – Холмська господарська палата ТзОВ (Chełmska Izba Gospodarcza Sp. z o.o. (м. Холм, Польща). Головною метою конкурсу була  популяризація в Польщі та Україні ідеї підприємництва та бізнесу, креативного мислення, орієнтованого на створення й розвиток інноваційних технологій.

Здобувачі вперше взяли участь у конкурсі міжнародного рівня.

В такий непростий час для нашої держави, здобувачі зосередили увагу, та використали набуті під час навчання знання та вміння і розробити стартап-проєкт, під керівництвом доцента кафедри Оксани Школенко.

Шановні здобувачі, бажаємо Вам ніколи не зупинятися, працювати над собою, впевнено йти до своєї мрії та пам’ятати, що все у Ваших руках! Впевнено до перемоги на всіх фронтах!!!