Відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

22 листопада 2022, 7:47 pm Автор
Прочитано 109 разів Останнє редагування Субота, 28 січня 2023 15:56
22 листопада 2022 року у Національному авіаційному університеті відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти факультету економіки та бізнес-адміністрування,  спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітньо-професійної програми «Підприємництво та бізнес-технології» денної форми навчання.

Захист - це важливий результат усієї навчально-наукової роботи здобувачів вищої освіти, особистої дослідницької діяльності, вагомий здобуток наукового пошуку, що тривав весь період навчання. Захід відбувся під дбайливим та конструктивним керівництвом висококваліфікованих науковців кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ. Науковий доробок студентів був представлений на наукових конференціях та у численних публікаціях.

Сьогодні ми можемо впевнено сказати, що кращі практики дистанційного навчання, які кафедра впровадила, довели свою ефективність за сучасних умов. Дякуємо робочій групі з підготовки до проведення захисту, членам екзаменаційної комісії.

Дякуємо здобувачам за вмотивованість, за змістовні дослідження та авторську позицію! Колектив кафедри впевнений, що цей успіх для вас далеко не останній! Ви класні!!! Разом і надалі шукаємо нове підґрунтя для нашого подальшого співробітництва!