Відзначення Дня Гідності та Свободи на кафедрі економіки та бізнес-технологій

21 листопада 2022, 6:11 pm Автор
Прочитано 131 разів Останнє редагування Субота, 28 січня 2023 15:57
21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи! Мільйони українців вшановують ідеали свободи, демократії, патріотизму й мужності своїх громадян.

Здобувачі та викладачі кафедри економіки та бізнес-технологій долучились до вшанування ідеалів свободи, демократії, патріотизму й мужності нашого народу під час проведення кураторських годин.

Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Україна у 2022 році знову виборює свою свободу та незалежність, захищаючись від навали агресора. Слова «гідність» і «свобода» рік тому були головними для українців, а сьогодні вони стали синонімами України для всього світу.

Віримо в Україну!
Віримо в ЗСУ!
На день ближче до перемоги!