ВІТАЄМО переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2020-2021 навчальному році зі спеціальності «Економіка бізнесу»

22 квітня 2021, 8:15 am Автор
Прочитано 309 разів Останнє редагування Вівторок, 08 лютого 2022 06:41

У Поліському національному університеті 21 квітня 2021 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка бізнесу».

За результатами конкурсу перемогу здобула студентка 5 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ОС «Магістр» факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ Вікторовська Тетяна Дмитрівна.

Представлена на конкурсі наукова робота на тему «Бізнес-процеси в системі розвитку підприємства» була підготовлена під керівництвом д.е.н., проф., завідувача кафедри економіки та бізнес-технологій Ушенко Наталі Валентинівни.

Галузева конкурсна комісія при обговоренні результатів конкурсу відзначила наукову роботу та нагородила Вікторовську Тетяну призовим місцем (дипломом III ступеня). Також висловлена подяка науковому керівнику – Ушенко Н.В., за високий професіоналізм в підготовці студентів, плідну працю та підтримку студентства в розвитку економічної науки, зокрема за підготовку переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2020-2021 навчальному році зі спеціальності «Економіка бізнесу».

Вітаємо студентку з перемогою та бажаємо подальших наукових звершень!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua