6 жовтня 2021, 1:36 pm Автор
Прочитано 559 разів Останнє редагування Середа, 28 вересня 2022 12:40

7 жовтня в Національному авіаційному університеті походила Виставка досягнень молодих вчених України в авіаційній та ракетно-космічній галузі імені Леоніда Каденюка, присвячена Всесвітньому тижню Космосу. На Виставці були представлені наукові здобутки за темою «Управління сталим розвитком  інтеграційних процесів підприємств повітряного транспорту в міжнародному просторі», монографії науковців та збірники матеріалів конференцій факультету.

Ольга Вовк презентувала здобутки в економічній сфері, основні теоретичні та прикладні результати наукових досліджень щодо стратегічного управління конкурентоспроможністю, прибутковістю, якістю та економічною безпекою підприємств повітряного транспорту. Викладачам та молодим науковцям було цікаво ознайомитись із сучасними інноваціями технологіями у авіаційній та ракетно-космічній галузі.