Кафедра фінансів, обліку та оподаткування ФЕБА взяла активну участь у Х Всесвітньому конгресі «Авіація в ХХІ столітті» - «Безпека в авіації та космічні технології», 29 вересня 2022 року.

30 вересня 2022, 7:05 pm Автор
Прочитано 178 разів Останнє редагування Неділя, 02 жовтня 2022 19:18

Із вітальним словом і ґрунтовною доповіддю з актуальних проблем фінансів і обліку в авіації, виступила стейкхолдер кафедри доктор економічних наук, доктор хаб., членкіня Міжнародної Консультативної Ради ВШН, м. Гданськ, Каїра Зоя Степанівна  «Accounting & Management services in Aviation».

З цікавими доповідями виступили здобувачі нашої кафедри, освітнього ступеня бакалавр Ярина Аліна з темою: «Проблеми функціонування економіки України в умовах воєнного стану і шляхи їх повоєнного вирішення»,  науковий керівник: професор кафедри фінансів, обліку та оподаткування, д.е.н. -  Антипенко Надія Василівна та  освітнього ступеня магістр Журавель Ілля з темою: «Шляхи підвищення ефективності використання ресурсів  банківських установ у світлі розвитку авіації», науковий керівник Завідувач кафедри фінансів, обліку та оподаткування, д.е.н., професор -  Косова Тетяна Дмитрівна.

Наша кафедра планує і реалізує свій розвиток у тісному та безпосередньому зв’язку  з місією Національного авіаційного університету: авіація, фінанси, облік, оподаткування!

Разом ми не переможні!!!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua