КОЛЕКТИВ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ І НАШІ ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ В ТРЕНДІ НОВИХ ПРОЄКТІВ!!!

28 вересня 2021, 6:19 am Автор
Прочитано 304 разів Останнє редагування Вівторок, 28 вересня 2021 06:28

У рамках реалізації просвітницького проєкту урядових і міжнародних структур «Детінізація економіки, оплати праці і легалізація трудових відносин»  колективом кафедри за активною участю здобувачів вищої освіти за випусковими спеціальностями 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» 27.09.2021 було проведено методичний семінар в ауд. 2.114.  У ході обговорення схвалено зміни у робочі програми навчальних дисциплін, тематику курсових, випускних і кваліфікаційних  робіт. Завідувач кафедри д.е.н., проф. Косова Т.Д., гаранти освітньо-професійних програм – д.е.н., доцент Антипенко Н.В. та к.е.н., доцент Афанас’єва І.І. наголосили на тісному зв’язку окреслених питань із системою етики фінансиста, банкіра, обліковця, а також менеджментом якості НАУ.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua