На кафедрі фінансів, обліку та оподаткування 28.09.2022 відбувся науково-методичний семінар із використаня активних методів навчання здобувачів вищої освіти на основі Microsoft Excel.

29 вересня 2022, 7:35 am Автор
Прочитано 194 разів Останнє редагування Четвер, 29 вересня 2022 07:47

З доповідями виступили завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор  Тетяна КОСОВА, доктор економічних наук, доцент Надія Антипенко,  кандидати економічних наук, доценти Олена Рибак, Ольга бондаренко, Анна Марина, Юлія владика. Доповідачі ділилися досвідом викладання навчальних дисциплін: «Актуарні розрахунки у страхуванні», «Аналітичне забезпечення фінансових рішень», «Банківська система», «Бухгалтерський облік і звітність сталого розвитку», «Економіко-математичні методи в обліку та аудиті», «Інвестування», «Моделі та методи фінансового менеджменту», «Страховий менеджмент», «Фінансова діяльність суб’єктів господарювання», «Фінансова звітність та її аналіз», «Фінансовий облік-I», «Фінансовий облік-II», «Фінансово-економічний аналіз», «Фінансово-інвестиційна діяльність суб’єктів господарювання».

Обмінюючись досвідом, визнали значну прикладну значущість Microsoft Office Excel  для  використання електронних таблиць, зведених електронних таблиць, вбудованих формул, економіко-статистичних розрахунків, графічних інструментів тощо для формування оборотно-сальдових відомостей бухгалтерського обліку, фінансової звітності, проведення фінансово-економічного аналізу, оцінки Сash-flow, побудови кореляційно-регресійних моделей і трендів для прогнозування і уникнення економічних ризиків.

Приємно визнавати, що наші лекції і практики з зацікавленістю відвідують здобувачі не тільки випускових спеціальностей нашої кафедри – 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», але інших шанованих нами спеціальностей 051 «Економіка підприємства», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

За підсумками семінару обговорили шляхи і перспективи подальшого розвитку.

Разом крокуємо до ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua