Вступну кампанію ФЕБА-2023 розпочали аспіранти!

28 березня 2023, 9:00 am Автор
Прочитано 181 разів Останнє редагування Середа, 29 березня 2023 09:28

Вступники до аспірантури успішно склали протягом 23-27 березня 2023 року вступні іспити на спеціальності 051 «Економіка», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» та 075 «Маркетинг», що закріплені за випусковими кафедрами факультету економіки та бізнес-адміністрування. Фахові комісії на чолі із гарантами освітньо-наукових програм та з науково-педагогічними працівниками кафедр ФЕБА підготували програми та пакети фахових і додаткових вступних іспитів, на високому педагогічному рівні провели іспити, розглянули проєктну тематику та оцінили якість дослідницьких пропозицій. Також вступники складали іспити з англійської мови для підтвердження уже наявних професійних компетенцій.

Бажаємо успіхів вступникам і їх науковим керівникам, а також реалізації наукових ідей!