Зустріч з експертами-практиками страхового бізнесу (05.10.2021) Студенти спеціальності 071«Облік і оподаткування та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» взяли участь у обговоренні сучасних страхових тенденцій із Генеральним директором Асоц

5 жовтня 2021, 8:07 am Автор
Прочитано 209 разів Останнє редагування Вівторок, 19 жовтня 2021 08:53

Під час он-лайн зустрічі здобувачі вищої освіти отримали відповіді на питання щодо стратегії розвитку страхового ринку в Україні та європейських країнах, напрямів удосконалення законодавства та характеру імплементації Директив ЄС.

У ході обговорення результатів зустрічі студенти групи ОА-315 Роженко Марія, Галушко Людмила та студенти групи ФК-314 Відрашко Володимир, Руснак Дарія, Пєтух Анастасія, Аніщенко Богдан, Пеценко Марія виявили зацікавленість у страховому ринку як перспективній сфері своєї майбутньої діяльності.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua