20 квітня 2022, 9:39 am Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 389 разів Останнє редагування Середа, 27 квітня 2022 09:44

"Маркетолог важлива частина циклу розробки программного забезпечення, який ідентифікує потребу клієнта, котру задовольняє програмний продукт".

Такий висновок зробили учасники онлайн зустрічі з Іллею Хороших, senior sofware engineer на тему "Цикл розробки ПЗ (SDLC) та місце маркетологів в ньому", яка пройшла в рамках вже традиційного циклу кафедри маркетингу "Зустріч з практиком".

Здобувачі всіх рівнів від першого бакалаврського до магістерського з зацікавленістю та натхненням слухали промовця, наразі викликало жваву дискусію теза: маркетолог як той, хто створює ідею продукту та найголовніше питання в усьому циклі розробки ПЗ - це "ЩО ми робимо?". Питання у здобувачів викликав професійний шлях Іллі та співпраця з різними міжнародними та українськими проектами та стартапами. Безумовна користь зустрічі у донесенні цінності та затребуваності маркетолога як управлінця, та можливість інтеграції знань та компетенцій з різних сферах бізнесу з позиції практика.

Вдячні Іллі за приділений час та мотивацію майбутніх фахівців у цей важкий час сьогодення України.

Домовились про наступні зустрічі за актуальними темами, які доповнять дисципліни вільного вибору студентів практичним компонентом.

#маркетологинау

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua