На факультеті економіки та бізнес адміністрування відбулась міжнародна конференція

22 жовтня 2021, 6:23 am Автор
Прочитано 654 разів Останнє редагування Вівторок, 27 вересня 2022 11:17

21 жовтня 2021 року на факультеті було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення». Пленарне засідання відкрив декан факультету –  доктор економічних наук, професор Сергій Смерічевський, який привітав учасників, окреслив секційні напрями роботи. З вітальнями виступити члени програмного комітету – Алексадра Кужіор (Silesian University of Technology, Польща) таТетяна Лепейко (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця м.Харків, Україна), Ольга Вовк (Національний авіаційний університет, м.Київ, Україна). Цікаві наукові дослідження на пленарному засіданні представили відомі вчені в економічних науках – Олена Ареф’єва, Наталія  Касьянова, Тетяна Косова, Тетяна Князєва, Оксана Чумак, Андрій Черкасов та Тетяна Янчук.

Роботу в п’яти секціях продовжили кафедральні організаційні комітети, котрі сконцентрувати обговорення наукових результатів у інноваційної активності підприємства, цифровізації та глобалізації економічних систем, стратегічних орієнтирів підприємництва, фінансів, обліку і оподаткування, маркетингових технологій у бізнес-адмініструванні.

У конференції взяли участь близько 300 учасників з України, Польщі, Грузії, Великобританії, Тайваню та Австралії, котрі представляють 22 вітчизняні освітньо-наукові заклади та 9 закордонних установ-партнерів.

Кращі доповіді будуть рекомендовані до друку у фаховому економічному виданні «Проблеми системного підходу в економіці». Також запрошуємо до публікації наукових результатів у закордонній монографії «Економіка, управління та адміністрування в координатах сталого розвитку», котра присвячена питанням забезпечення ефективності управління стійким економічним розвитком.

конференція 21 жовтня 2021 феба