Перший захист аспіранта-випускника ОНП "Маркетинг"

25 березня 2023, 4:08 pm Автор
Прочитано 125 разів Останнє редагування Субота, 25 березня 2023 16:16

На кафедрі маркетингу відбувся перший захист аспіранта – випускника 4 року навчання за освітньо-науковою програмою «Маркетинг», акредитацію якої успішно пройдено на початку 2022 року.

Астахов Кирил Володимирович 10 лютого 2023 року захистив дисертацію у разовій спеціалізованій вченій раді Національного авіаційного університету та здобув ступінь доктора філософії за спеціальністю 075 «Маркетинг», а на Вченій раді НАУ 22.03.2023 р. отримав диплом доктора філософії. Робота підготовлена під науковим керівництвом д.е.н., професора Смерічевського Сергія Францовича.

Символічним є те, що темою першого захисту став напрям маркетингу в авіації, а саме: «Формування конкурентної стратегії аеропорту». Жвава дискусія, яка відбулася під час захисту дисертації здобувача, підтверджує актуальність обраної теми та практичну значущість для вітчизняних аеропортів.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua