Студент кафедри маркетингу серед призерів XVІ літньої Універсіади України з тхеквондо

20 травня 2021, 9:50 am Автор
Прочитано 314 разів Останнє редагування Субота, 04 лютого 2023 16:20

XVІ літня Універсіада України з тхеквондо (ВТФ) проводиться з метою стимулювання розвитку фізичної культури та спорту, зокрема тхеквондо (ВТФ), у закладах вищої освіти, підготовки до ХХХІ Всесвітньої літньої Універсіади.

Загальне керівництво організацією та проведенням Універсіади здійснюється Міністерством освіти і науки України (МОН), Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (КФВС МОН), Всеукраїнською громадською організацією «Спортивна студентська спілка України» (СССУ), Громадською організацією «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» і головною суддівською колегією Універсіади.

Проходили змагання з 14 по 15 травня 2021 року у м. Івано-Франківськ, на базі спортивного комплексу «Олімп». Брали участь у змаганні спортсмени з 12 областей України.  На Універсіаді, Дзанзава Дмитро, студент другого курсу кафедри маркетингу, після трьох боїв виборов 2 місце.

Щиро вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua