Версія для друку

24-27.06.2019 конференція в Батумському навчальному університеті навігації

1 липня 2019, 10:44 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 1455 разів Останнє редагування Понеділок, 01 липня 2019 10:46

З 24.06.2019 по 27.06.2019 пройшла V Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні морські технології, проблеми соціально-економічного розвитку та шляхи їх вирішення»

У роботі V Міжнародної науково-практичній конференції «Сучасні морські технології, проблеми соціально-економічного розвитку та шляхи їх вирішення», яка проводилася нашим освітньо-науковим партнером Батумським навчальним університетом навігації з нагоди 20-річного ювілею та святкування Дню моряка, прийняла участь українська делегація від провідних закладів вищої освіти, фахівців-практиків. У складі делегації Національний авіаційний університет представляла д.е.н., професор Ушенко Н.В., завідувач кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА в якості члена оргкомітету та учасника конференції, зі сторони практиків авіаційної галузі – Заслужений економіст України, к.е.н., доц. Кузьменко Г.І. та Заслужений працівник транспорту Шмаєвич Л.І. У своєму виступі на пленарному засіданні конференції проф. Ушенко Н.В. представила вітальне слово ректора НАУ, проф. Ісаєнка В.М., в якому засвідчувалася перспективність налагодженої співпраці між закладами вищої освіти технічного профілю в рамках укладеного договору, побажання плідної роботи наукового заходу, далекоглядності в наукових проектах. У науковому виступі на тему «Розвиток людського капіталу: виклики для національних економік в умовах глобалізації» було висвітлено існуючий взаємозв’язок між економічним розвиток та відтворенням людського капіталу, диспропорції якого змінюються в умовах поглиблення глобалізаційних процесів.

Під час візиту керівництво Батумського навчального університету навігації – вельмишановні ректор, проф. Пармен Кхведелідзе та канцлер Кхведелідзе провели круглий стіл із презентацією своїх здобутків за 20-річний етап розвитку університету, ознайомили із сучасною матеріально-технічною базою, яка у поєднанні із кваліфікованим професорсько-викладацьким складом дозволяє на сучасному рівні здійснювати підготовку та перепідготовку кадрів. Це дозволило намітити наступні спільні проекти між НАУ та БНУН.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)