Новини НН ІЕМ НАУ

Новини НН ІЕМ НАУ (120)

 10 липня  відбулось святкове вручення дипломів випускникам ОС "Бакалавр" факультету економіки та бізнес-адміністрування.

Дипломи отримали 131 випускник (21 з відзнакою) освітнього ступеня «Бакалавр» за напрямами підготовки: «Маркетинг», «Облік і аудит», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Економіка підприємства», «Міжнародна економіка», «Економічна кібернетика».

З вітальним словом до випускників звернувся проректор з міжнародного співробітництва і освіти Олександр Запорожець. До привітань долучилися декан факультету Світлана Петровська, завідувач кафедри економіки повітряного транспорту Олена Арєф’єва, завідувач кафедри економічної кібернетики Надія Іванченко, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Надія Соловей.

Кращих студентів за успіхи в навчанні, активну участь у громадському і культурному житті нагородили Грамотами Національного авіаційного університету.

Вітаємо випускників та бажаємо успіху в професійній діяльності!

 

Вітаємо команду маркетологів з ІІ місцем в рекламно-креативному конкурсі "Рекламний полігон", що проходив з 02.07.2019 в м. Одеса.

З 24.06.2019 по 27.06.2019 пройшла V Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні морські технології, проблеми соціально-економічного розвитку та шляхи їх вирішення»

У роботі V Міжнародної науково-практичній конференції «Сучасні морські технології, проблеми соціально-економічного розвитку та шляхи їх вирішення», яка проводилася нашим освітньо-науковим партнером Батумським навчальним університетом навігації з нагоди 20-річного ювілею та святкування Дню моряка, прийняла участь українська делегація від провідних закладів вищої освіти, фахівців-практиків. У складі делегації Національний авіаційний університет представляла д.е.н., професор Ушенко Н.В., завідувач кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА в якості члена оргкомітету та учасника конференції, зі сторони практиків авіаційної галузі – Заслужений економіст України, к.е.н., доц. Кузьменко Г.І. та Заслужений працівник транспорту Шмаєвич Л.І. У своєму виступі на пленарному засіданні конференції проф. Ушенко Н.В. представила вітальне слово ректора НАУ, проф. Ісаєнка В.М., в якому засвідчувалася перспективність налагодженої співпраці між закладами вищої освіти технічного профілю в рамках укладеного договору, побажання плідної роботи наукового заходу, далекоглядності в наукових проектах. У науковому виступі на тему «Розвиток людського капіталу: виклики для національних економік в умовах глобалізації» було висвітлено існуючий взаємозв’язок між економічним розвиток та відтворенням людського капіталу, диспропорції якого змінюються в умовах поглиблення глобалізаційних процесів.

Під час візиту керівництво Батумського навчального університету навігації – вельмишановні ректор, проф. Пармен Кхведелідзе та канцлер Кхведелідзе провели круглий стіл із презентацією своїх здобутків за 20-річний етап розвитку університету, ознайомили із сучасною матеріально-технічною базою, яка у поєднанні із кваліфікованим професорсько-викладацьким складом дозволяє на сучасному рівні здійснювати підготовку та перепідготовку кадрів. Це дозволило намітити наступні спільні проекти між НАУ та БНУН.

17.06.2019 - 23.06.201 в передмісті Парижа проходив 53-й Міжнародний аерокосмічний салон "Ле-Бурже – 2019". Це авіашоу є одним з двох найпопулярніших й авторитетних у світі (разом з британським "Фарнборо"). Проходить воно раз у два роки на території однойменного аеропорту, який уже не працює.

У 2019 році подія привернула 48 країн-учасниць, близько 2,5 тис. компаній, 142 літальних апарати демонструвалися в повітрі і на землі.

В цьому році гостями авіашоу були і наші студенти факультету економіки та бізнес-адміністрування.

Студенти повернулися з захоплюючими емоціями та гарним настроєм!!!

Сьогодні, 27.06.2019  закінчилися захисти дипломних робіт ОС "Бакалавр". Викладачі, співробітники та адміністрація факультету економіки та бізнес адміністрування  щиро вітає студентів денної форми навчання з успішним захистом дипломних робіт ОС «Бакалавр» і бажає їм щасливого майбутнього, професійних та творчих здобутків! Попутного вітру вам, дорогі наші бакалаври! Завжди пам’ятайте, що свою дорогу у житті можна гідно пройти лише тоді, коли віриш у себе та маєш тверду мету!

З 24 червня розпочато захист дипломних робіт студентів освітнього ступеню "Бакалавр" факультету економіки та бізнес-адміністрування напрямів підготовки "Маркетинг", "Облік і аудит", "Міжнародна економіка", "Економічна кібернетика"

Захист супроводжувався цікавими доповідями, яскравими презентаціями основних результатів робіт, обґрунтованими відповідями студентів на питання членів Екзаменаційних комісій.

Бажаємо бакалаврам-випускникам успішно вступити до нас в магістратуру!

 

 

13 та 14 червня 2019 року в навчальних підрозділах факультету економіки та бізнес-адмістрування пройшли обговорення кандидатур на заміщення вакантних посад. Засідання пройшли з дотриманням норм вищої школи та у відповідності до  чинного законодавства.

Підписано Угоду про співробітництво між Спілкою підприємців, малих, середніх та приватизованих підприємств та Національним авіаційним університетом.

Ініціаторами заключення угоди стала кафедра економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ.  

За умовами Угоди її сторони:

- встановлюють між собою рівноправні відносини співробітництва та партнерства;

- зобов’язуються всіма доступними засобами спрямовувати свої зусилля на становлення та всебічний розвиток підприємництва в Україні;

- зобов’язуються поширювати ідеї підприємництва у всі сфери господарської діяльності та суспільного життя України, сприяти перетворенню підприємницької діяльності у невід’ємну частину національного господарства, встановлювати та розвивати міжнародні зв’язки з іноземними фірмами та підприємницькими організаціями, спілками, об’єднаннями.

12 червня 2019 року відбулось чергове засідання Ради Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, у якому прийняла участь завідувач кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ Ушенко Н.В.

Рада розглянула питання:

- про поточну економічну ситуацію в Україні та завдання Спілки по захисту прав підприємців;

- про результати співробітництва Спілки з закладами вищої освіти України в 2018 році;

- про хід реалізації політики Спілки щодо питань ВІЛ-інфекції/СНІДу на робочих місцях в 2018 році;

- про виконання бюджету Спілки по доходах і видатках за 2018 рік;

- про прийом в члени Спілки;

- про зміни в складі Ради Спілки.

В рамках дня відкритих дверей 8 червня 2019 року відбулось вручення випускникам шкіл,  ліцеїв та коледжів дипломів за перемогу у фахових олімпіадах. Грамоти вручали ректор НАУ, декани факультетів.

Ми вітаємо наших майбутніх студентів!!!

До Національного авіаційного університету на День відкритих дверей 8 червня 2019 року завітали випускники  шкіл, ліцеїв та коледжів України. В програмі заходу: робота консультаційного центру Приймальної комісії, зустріч з адміністрацією НАУ, ознайомлення з умовами та порядком проведення пробного ЗНО-2019.

У холі першого корпусу працювала виставка-презентація інститутів та факультетів університету. Вступники-2019 мали змогу  познайомитись з історією університету, науковими здобутками, навчально-педагогічним потенціалом одного з провідних університетів України. Можливості й переваги навчання презентували провідні науково-педагогічні працівники  університету.

Випускники та їх батьки мали змогу по спілкувати з провідними викладачами всіх кафедр що входять до складу Факультету економіки та бізнес-адміністрування.

Після ознайомлення з виставкою та привітання ректора майбутні студенти відвідали майстер-класи провідних фахівців факультету економіки та бізнес-адміністрування.