Новини ФЕБА НАУ

Новини ФЕБА НАУ (240)

Шановні колеги! Вже опубліковано розклад іспитів та консультацій для студентів 4 курсу ОС «Бакалавр»

http://feba.nau.edu.ua/rozklad-zanyat-iem-nau

Шановні гості нашого сайту в рамках створення єдиної системи для навчання студентів і належного забезпечення навчального процесу, згідно розпорядження декану ФЕБА Петровскої С., під керівництвом завідувача кафедри економічної кібернетики Іванченко Н. було проведено тренінг по роботі з GoogleClassroom, також обговорювалися основні організаційні проблеми та перспективи розвитку системи дистанційної форми навчання на ФЕБА. У тренінгу взяли участь викладачі кафедри економічної кібернетики, а саме коуч Подскребко О., з доповіддю та пропозиціями виступили Кудрицька Ж. та Абламська В., також онлайн участь прийняли зав. кафедри обліку та аудиту Попович О., доцент кафедри маркетингу Борисенко О., доцент кафедри економіки повітряного транспорту Борисюк І., доцент кафедри економічної теорії Бабич Р.

Шановні студенти та гості нашого сайту, на період карантину, який запроваджений рішенням Кабінету міністрів України для всіх закладів освіти, в Національному авіаційному університеті навчальний процес ведеться в. Для кожної дисципліни у рамках створення єдиної системи для навчання студентів, використовуючи можливості GoogleClassroom, розроблені спеціальні електронні курси. Для того щоб приєднатися до цих курсів, або якщо у вас виникли деякі проблеми з доступом до матеріалів, ви маєте змогу звернутись з усіма питаннями до викладачів за допомоги електронної скриньки. При зверненні до викладачів прохання вказати своє прізвище, групу, дисципліну та дати опис вашої проблеми.

Для щоб долучитися до курсу або задати запитання та отримати кваліфіковану відповідь перейдіть по посиланню, яке зазначено нижче.

 

 

Кафедра економічної кібернетики (посилання: http://feba.nau.edu.ua/dystantsiyne-navchannya)

 

Дисципліни

Групи

Computer Science

ЕМ-121

Optimization Methods and Models

219

Агоритмізація та програмування в економіці

КБ-210

Бізнес-аналітика та консолідація інформації

ЕК-110м,

ЕМ-111м,

ЕП-112м,

ЕЦ-120м

Введення в бізнес-аналіз

410

Веб-аналітика та технології консолідації даних

КБ - 410

Економічна кібернетика

КБ-210б

Імітаційне моделювання

410

Інструментальні засоби статистичного та інтелектуального аналізу даних

ЕК-110м,

ЕЦ-120м,

Інформатика

110, 111, 112.

Інформаційна безпека

КБ - 410

Методологія наукових досліджень в економіці

ЕЦ-120м

Методологія наукових досліджень в інформаційній економіці

ЕК-110м

Моделі економічної динаміки

410

Моделювання в управлінні соціально-економічними системами

ЕК-110м,

ЕМ-111м,

ЕП-112м,

ЕЦ-120м,

Моделювання економіки

310

Моделювання управління ризиком

ЕК-110м

Нечіткі системи управління економікою

ЕК-110м

Оптимізаційні методи та моделі

210; 211; 212; 213; 214; 215; 216; 217; 218; 220

Ризикологія

КБ-210

Технологія створення програмних та інтелектуальних систем

КБ-310

Управління електронним бізнесом та інтернет-проектами

310

Фінансова математика

310

Цифрові платформи 

ЕЦ-120м

 

 

11 березня, на базі навчальної лабораторії кафедри економічної кібернетики відбулася чергова весняна сесія економіко - математичної школи кафедри економічної кібернетики. Учні математичного ліцею м. Фастів отримали інформацію про умови вступу до НАУ, про найкращі економічні ОПП ФЕБА «Економічна кібернетика» та «Цифрова економіка». Разом з професором кафедри Т.Олешко учні аналізували вплив коронавірусу на світову економічну кризу та економіку України, досліджували сучасні ігрові моделі в інформаційній економіці.

Доцент кафедри Я.Крисак на прохання учнів провів практичне заняття по підготовці до ЗНО з математики, а доцент О.Густера прочитав лекцію про безпечне користування Інтернетом.

Проведення відкритої лекції

12 березня 2020, 5:56 am Автор
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ

11 березня відбулась відкрита лекція доцента кафедри обліку і аудиту Т.Щепіної. на тему "Облік касових операцій", для студентів 3 курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» в рамках дисципліни "Облік у банках", група ОА-315Б. На лекції були присутні в.о. зав.кафедри О.Попович, представники адміністрації факультету, викладачі кафедри.

На запрошення факультету економіки та бізнес-адміністрування та факультету менеджменту, транспорту та логістики з 03.02.2020 по 21.02.2020  відвідав  Національний авіаційний університет професор «Вищої школи в Кайзерслаутерні»  (Німеччина) Берт Форшелен (Prof. Dr. Bert   Forschelen).

Цей спільний міжнародний проект проводився відповідно до угоди від 17.12.2019р. №55-2019/UA-BP між Національним авіаційним університетом та міжнародним німецьким фондом з економіки  «Senior experten service, GmbH» (Німеччина).

 Під час візиту професор Берт Форшелен провів серію лекції та семінарів з викладачами, аспірантами та студентами магістратури факультету економіки та бізнес-адміністрування за тематичним напрямком «Стратегії міжнародного менеджменту та сучасні системи освіти»,  в тому числі за такими темами:

  1. Процеси навчання протягом усього життя як необхідність в стратегічному менеджменті.
  2. Стратегічний міжнародний менеджмент європейських організацій.
  3. Передові освітні концепції в управлінні бізнесом.
  4. Сучасні методи маркетингового менеджменту.

Також відбулись робочі зустрічі  професора Берта Форшелена з деканом факультету професором С.Петровською та студентами ФЕБА.

Крім того, в рамках проекту також приймали участь викладачі та студенти кафедри маркетингу ФЕБА.

Проведені заходи дозволили залучити викладачів та студентів ФЕБА до міжнародного наукового та навчального обміну і підвищити їх фаховий рівень.       

Проведення відкритої лекції

10 березня 2020, 11:29 am Автор
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ

4 березня 2020 згідно плану проведення відкритих лекцій кафедри економічної кібернетики, відбулась відкрита лекція к.е.н., асистента кафедри економічної кібернетики Густери Олега Михайловича. Лекція на тему: "Ф'ючерсний ринок і ризик" для студентів 2 курсу спеціальності "Економічна кібернетика".

Кафедрою економічної кібернетики Факультету економіки та бізнес-адміністрування проведено 4-6 березня 2020 р. Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Бізнес-аналітика: моделі, інструменти та технології». Мета конференції полягала в науковій апробації результатів теоретичних і прикладних досліджень, які стосуються розробки та впровадження новітніх математичних методів та моделей в системи управління економічними процесами, з метою підвищення якості прийнятих управлінських рішень, моделювання складних систем різної природи, використання інформаційних технологій в умовах цифрової трансформації економіки України. Співорганізатори конференції: Aviation School of Engineering, RMIT University (Australia), Shantou University, (China), College of engineering, Zhejiang Normal University (China), University of Worcester (United Kingdom).

У конференції взяли участь понад 130 науковців, викладачів, аспірантів, магістрантів та студентів з навчальних і наукових закладів України та зарубіжжя.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася декан факультету економіки та бізнес-адміністрування к.е.н., професор Петровська Світлана Володимирівна та завідувач кафедри економічної кібернетики к.е.н., доцент Іванченко Надія Олександрівна.

У засіданні секцій з доповіддю про тенденції реформування господарського законодавства України з урахуванням вектору цифрової трансформації виступив доктор юридичних наук, професор, професор кафедри права та методики викладання правознавства Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Андрій Апаров. З доповідями виступили викладачі кафедри економічної кібернетики Дмитро Квашук та Олег Густера які презентували доповіді присвячені машинному зору та інтернет речам як основним факторам підвищення конкурентоспроможності  аграрних господарств України. Про Big Data як інструмент оптимізації прямих продаж доповів директор відділу маркетингу продажів і лабораторій R&D Сергій Алпатов. Борис Демченко керівник проектів бізнес-аналітики Project manager, SOFTLIST розповів про особливості управління складними проектами.

Проведення відкритої лекції

10 березня 2020, 8:47 am Автор
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ

6 березня відбулась відкрита лекція на тему: "Технологія власної справи" з дисципліни "Основи підприємництва" доцента кафедри економіки та бізнес-технологій Школенко О.Б. для студентів 1 курсу спеціальності 051 «Економіка»

 

Профорієнтаційна робота ФЕБА

10 березня 2020, 8:22 am Автор
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ

06.03.2020р. доцент кафедри міжнародної економіки Сімахова Анастасія Олексіївна провела профорієнтаційні заходи зі слухачами підготовчого відділення іноземців.

Слухачі отримали змістовну інформацію про структуру Факультету економіки та бізнес-адміністрування, про напрями та спеціальності підготовки, було розглянуто широке коло питань, пов’язаних з умовами навчання у вузах різного рівня акредитації, навчальними дисциплінами, можливістю навчання у групах англомовного проекту. Слухачам були надані інформаційні матеріали, а також запрошення відвідати університет у «Дні відкритих дверей» НАУ.