Олімпіади

Студенти ФЕБА НАУ приймають участь у різних наукових олімпіадах

Згідно наказу МОН-1572

 

Результати проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

Факультет економіки та бізнес-адміністрування

Спеціальність / дисципліна

Дата проведення

Результати

1

Дисципліна «Стратегічне управління»

30.01.2018

І місце – Ніколлаєва І.О.

ІІ місце – Шеремет І.С.

ІІІ місце – Орлик О.В.

2

Дисципліна «Міжнародна економіка»

19.02.2018

І місце – Білик А.В.

ІІ місце – Миронова Ю.В.

ІІІ місце – Гласюк О.Ю.

3

Дисципліна  «Економіка підприємства»

16.02.2018

І місце – Гранько Г.В.

ІІ місце – Шаповал К.А.

ІІІ місце – Заремба А.В.

4

Дисципліна «Регіональна економіка»

16.02.2018

І місце – Фаєр А.О.

ІІ місце – Романескул О.І.

ІІІ місце – Комісаренко Я.І.

5

Дисципліна «Економічна теорія»

20.02.2018

І місце – Кекконен Р.Ю.

ІІ місце – Дубницький В.П.

ІІІ місце – Українська А.О.

6

Спеціальність «Маркетинг»

20.02.2018

«Бакалавр»

І місце – Лебедь Д.В.

ІІ місце – Прокопенко Ю.М.

ІІІ місце – Яловенко М.

«Магістр»

І місце – Гузевська Л.С.

ІІ місце – Вуйко К.Е.

ІІІ місце – Назаров В.В.

7

Спеціальність (дисципліна) «Логістика»

17.02.2018

І місце – Литвин А.В.

ІІ місце – Любиш Ю.В.

ІІ місце – Шніт В.С.

ІІІ місце – Гончарова А.О.

ІІІ місце – Галузинець Я.С.

ІІІ місце – Лега В.О.

8

Спеціальність. «Економічна кібернетика»

12.02.2018

І місце – Пономаренко Д.О.

ІІ місце – Танцюра Ю.А.

ІІІ місце – Касіротська К.О.

9

Спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)»

30.01.2018

І місце – Шепута М.М.

ІІ місце –  Семко С.В.

ІІІ місце – Єгорова Ю.І.

10

Спеціальність «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності)»

30.01.2018

І місце – Власенко В.В.

ІІ місце – Дацюк В.Г.

ІІІ місце – Парубець В.В

11

Спеціальність «Міжнародна економіка»

19.02.2018

І місце – Захаренко Д.М.

ІІ місце – Романов В.О.

ІІІ місце – Гладишко О.О.

12

Спеціальність «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)

16.02.2018

І місце – Соборайчук Т.Ю.

ІІ місце – Кириченко А.І.

ІІІ місце – Швець В.В.

13

Спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»

21.02.2018

І місце – Петрусенко Л.О.

ІІ місце – Скрипниченко І.О.

14

Спеціальність «Облік і оподаткування»

22.02.2018

І місце – Захарчук М.В.

ІІ місце –Сторожук В.В.

JoomShaper