НОВИНИ КАФЕДРИ БІЗНЕС-АНАЛІТИКИ ТА ЦИФРОВОЇ ЕКОНОМІКИ

НОВИНИ КАФЕДРИ БІЗНЕС-АНАЛІТИКИ ТА ЦИФРОВОЇ ЕКОНОМІКИ (42)

27 вересня здобувачі освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 051 "Економіка" та 076 "Підприємництво та торгівля" та викладачі кафедр економіки та бізнес-технологій, а також бізнес-аналітики та цифрової економіки доєднались до гостьової лекції "Використання GPT моделей у фінанcових технологіях".

22 вересня відбулася настановча сесія щорічного змагання NBU University Challenge. Настановча сесія відбулася в затишному конференц-центрі НБУ та зібрала представників університетів та вишів з усієї України, які готуються прийняти участь у цьому найбільш престижному та стимулюючому змаганні серед студентів економічних та фінансових спеціальностей.

Ми раді повідомити про офіційний запуск нашого English Speaking Club на кафедрі! Ця ініціатива розроблена, щоб забезпечити платформу для студентів, викладачів і мовних ентузіастів, щоб покращити свої навички англійської мови, сприяти міжкультурному розумінню та брати участь у змістовних бесідах.

Професор кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки д.т.н. Олешко Т.І. отримала грант від Австралійської академії наук (Українсько-австралійський дослідницький фонд) на проведення досліджень за темою «Моделювання відносин співробітництва на основі теорії неатомічних ігор».

6 вересня 2023 року представники студентського самоврядування факультету економіки та бізнес-адміністрування запросили першокурсників на знайомство. Зустріч пройшла в навчальній аудиторії, а тому здобувачі 1-го курсу мали нагоду активно поспілкуватись зі студкураторами, керівництвом факультету та органів студентського самоврядування.

07 вересня 2023 року у Комунальному закладі загальної середньої освіти «Ліцей Петропавлівський» Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області представники Навчального-наукового інституту розвитку освіти, Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій, Факультету економіки та бізнес-адміністрування провели профорієнтаційну зустріч з учнями 11-х класів.

Наукова спільнота кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки вирішила об’єднати науково-дослідні гуртка «Розвиток міжнародного бізнесу в умовах глобалізації» та «Моделювання економічних процесів з використанням мови програмування  Рython» та створити на їх основі єдину інноваційну «ANALYTICS SCHOOL» під керівництвом арофесора Г.В. Тельнової.

28 липня відбулось урочисте вручення дипломів бакалаврам ФЕБА. Ця подія стала не лише святом для наших випускників, але й важливою віхою на їхньому освітньому шляху. Заходи проходили в актовій залі університету. Випускники разом зі своїми родинами, друзями та викладачами зібралися, щоб відзначити це значуще досягнення. Присутні відчували атмосферу величі та надії на майбутнє.

В Національному авіаційному університеті в рамках проєкту «Освітній марафон для майбутніх абітурієнтів» відбулися тематичні онлайн заходи. 

Проведено патріотичний захід «Народ мій є, народ мій завжди буде», що був присвячений Дню скорботи і вшануванню пам'яті жертв війни в Україні. Захід відбувся 20 червня 2023 року о 14:00, і зібрав студентів, викладачів та гостей, які вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя за мир та свободу.

02.06.2023 р. відбулося підведення підсумків Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, який проходив на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

За спеціальністю 051 «Економіка» було представлено 102 наукових роботи студентів зі всіх куточків світу, а перше місце посів здобувач освіти 4го курсу НАУ освітньої програми «Економічна кібернетика» Вадим Попов з дослідженням на тему «Фактори економічного зростання і їх моделювання методами інтелектуального аналізу даних (на прикладі країн світу» під керівництвом д.е.н., професора кафедри БАЦЕ Тельнової Г.В.

Вишиванка – це душа народу, оберіг і захист. Автентичні і сучасні, стильні й традиційні, але всі красиві і несуть радість та натхнення!

15 травня 2023 року відбулася онлайн зустріч студентів-магістрів кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки ФЕБА Національного Авіаційного Університету зі стейкхолдером - Наталією ШУМАР, Заступником керівника служби соціально-гуманітарної безпеки - Керівником управління з безпеки соціально-технологічних систем Апарату РНБО України, кандидатом економічних наук, Заслуженим економістом України.

З 15 по 19 травня 2023 р. долучайтеся до FinTech заходів в НАУ! Практичні кейси від СЕО Банку Власний Рахунок, засновниці та СЕО izibank, партнера iPlan.ua. та керівника DeFi напрямку Distributed Lab відбудуться в форматі он-лайн зустрічей в рамках меморандуму між Національним авіаційним університетом та ГО "Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній".

8 травня 2023 року на кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки були проведені національно-патріотичні заходи присвячені відзначенню двох важливих історичних подій. Це відзначення 150-річчя від дня народження Миколи Міхновського - ідеолога української державності, романтика української ідеї.

02 травня 2023 року представники Національного авіаційного університету зустрілися із учнями 10-их класів Вишнівського академічного ліцею «Основа» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області, який очолює директор Наталія Руденко.

Протягом квітня місяця на кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки проходив фотоконкурс «Моя група-моя родина-моя Україна. На фотоконкурс свої світлини представили здобувачі та викладачі кафедри. Всі мали можливість надихнутись творчістю один одного, переглянути і проголосувати за кращі фото роботи.

Нещодавно в Національному авіаційному університеті пройшов онлайн-вебінар «Мотиваційний лист – важливий крок до вступу!».

 Незабаром розпочнеться вступна кампанія-2023 і перед випускниками шкіл постане питання вибору майбутньої професії. Задля ознайомлення школярів із процесом навчання у закладах вищої освіти та напрямами підготовки викладачі кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Національного авіаційного університету проводять онлайн-зустрічі.

11 квітня 2023 р. о 15:30 відбулась гостьова лекція Голови Правління Української Асоціації ФінТех та інноваційних компаній Ростислава ДЮКА на тему "Тенденції розвитку FinTech у світі та Україні"
Ростислав є членом Громадської ради та головою комітету по ФінТеху при Міністерстві цифрової трансформації України, автором першого Українського Фінтех каталогу і Карти екосистеми, ідеологом UAFIN.TECH – найбільшої фінтех-конференції у Східній Європі та CIS регіоні, експертом Українського фонду стартапів.

Цього разу ми маємо честь представити вам нашу студентку Анжеліку Канєвську, яка здобула значну кількість нагород у спорті. Пишаємося тим, що Анжеліка Канєвська здобула золоту медаль на Чемпіонаті нації, який відбувся у Варшаві, Польща.

Протягом 20-24 березня 2023 р. професор кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Анастасія Сімахова взяла участь у програмі академічної мобільності Еразмус+ в Коледжі прикладних наук “Lavoslav Ružička” (м. Вуковар, Хорватія).

3 березня 2023 року на кафедрі бізнес-аналітики та цифрової еконмоіки ФЕБА відбулося розширене засідання кафедри з науково-педагогічним персоналом кафедри, здобувачами вищої освіти, стейкхолдерами та партнерами кафедри щодо перегляду освітньо-професійних програм здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освітньо-професійної програми «Економічна кібернетика», «Цифрова еконмоіка» та «Міжнародна еконмоіка» та формування на їх основі індивідуальної освіітньої траєкторії.

3 березня 2023 року на Факультеті економіки та бізнес-адміністрування кафедрою бізнес-аналітики та цифрової економіки було проведено круглий стіл «Підготовка економістів-аналітиків: проблеми, перспективи, новації», що відбувся в рамках IV Міжнародної науково-практичної конференції «Бізнес-аналітика: моделі, інструменти та технології». Участь у засідання прийняли викладачі провідних університетів України, стейкхолдери та студенти.

01.03.2023 відбулось перше пленарне засідання робочої групи IV Міжнародної науково-практичної конференції «Бізнес-аналітика: моделі, інструменти та технології».

27 лютого 2023 року професор Володимир Кочетков в онлайн-форматі провів відкриту лекція для студентів ІІІ курсу ФЕБА на тему «Світова валютно-фінансова система та етапи її еволюції» з навчальної дисципліни «Міжнародна фінансова система».

27 лютого 2023 р. відбулася відкрита лекція професора кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Анастасії Сімахової з дисципліни «Міжнародні стартегії економічного розвитку» для магістрів ОП «Міжнародна економіка».

2 лютого 2023 року  на кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки  факультету економіки та бізнес-адміністрування відбулось свято, присвячене українській культурі «Українська пісня – це душа народу, яка єднає і окриляє».

7 грудня щорічно відзначають Міжнародний день цивільної авіації. Колектив кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки долучається до численних привітань всіх причетних до авіації із професійним святом.

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, музиканта, педагога.

Враховуючи важливість постаті Григорія Сковороди, Верховна Рада України прийняла Постанову «Про відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди (№973-ІХ)».