ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ:05 «СОЦІАЛЬНІ ТА ПОВЕДІНКОВІ НАУКИ» Спеціальність: 051 «Економіка»
Форма навчання: денна, заочна
Освітній рівень:
Бакалавр, кваліфікація – бакалавр з економіки
Магістр, кваліфікація – магістр з економіки
Термін навчання :
Бакалавр – 3 роки, 10 місяців
Магістр – 1 рік, 4 місяці


Освітньо-професійна програма
«ЦИФРОВА ЕКОНОМІКА»
ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ:05 «СОЦІАЛЬНІ ТА ПОВЕДІНКОВІ НАУКИ»
Спеціальність: 051 «Економіка»
Освітня професійна програма: «Цифрова економіка»
Форма навчання: денна, заочна
Освітній рівень: |
Термін навчання: |
Бакалавр, кваліфікація – бакалавр з економіки |
3 роки 9 місяців |
Магістр, кваліфікація – магістр з економіки |
1рік 4 місяці |
Освітньо-професійна програма «Цифрова економіка» спрямована на підготовку висококваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців, які володіють сучасним економічним мисленням, теоретичними знаннями і практичними навичками, необхідними для розв’язання складних спеціалізованих завдань щодо поглиблення цифровізації економіки з використанням елементів штучного інтелекту.
Програма є практично-орієнтованою. У навчальному процесі застосовуються інтерактивні методи навчання, проблемні лекції, кейс-методи, семінари-дискусії, презентації-обговорення. Значну частку контактних занять складають практичні та лабораторні заняття, що проходять у комп’ютерних класах. Структура освітньо-професійної програми включає спеціалізовані тренінги, до проведення яких залучаються фахівці із практичним досвідом роботи в галузі цифрових технологій. Безсумнівна перевага освіти за ОПП «Цифрова економіка» – це її НАДСУЧАСНІСТЬ.
Освітньо-професійна програма «Цифрова економіка» поєднує в собі такі дисципліни: «Управління проектами інформатизації», «Технологія проектування і адміністрування баз даних», «Web-аналітика та технології консолідації даних», «Алгоритмізація та програмування в економіці», «Введення в аналіз Big Datа», «Інструментальні засоби статистичного та інтелектуального аналізу даних», «Штучні нейронні мережі».
Перевагами випускників програми є володіння глибокими знаннями та навичками створення новітніх цифрових технологій (електронне урядування, електронні розрахунки та транзакції, хмарні обчислення, блокчейн) та методів інтелектуального аналізу даних (Data Mining, Big Data, машинне навчання, штучний інтелект), а також їх застосування в управлінні у виробництві та промисловості, бізнесі, фінансових установах, електронній комерції та наданні державних послуг.
Випускники програми здатні виконувати професійну роботу аналітиків великих даних та розробників інтелектуальних систем аналізу даних підприємств, банків, страхових, консалтингових та ІТ-компаній, органів державного управління тощо.
Освітньо-професійна програма «Цифрова економіка» поєднує в собі такі наукові напрями:
- аналіз великих даних,
- машинне навчання,
- інструментальні засоби статистичного та інтелектуального аналізу даних,
- оптимізаційні методи та моделі,
- штучні нейронні мережі,
- математичне моделювання економічних процесів,
- розпізнавання образів (тенденцій та динамік в економічному середовищі).
Навчання студентів сучасним інформаційно-комунікаційним технологіям ведення бізнесу в умовах цифрової економіки – завдання кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки!!!
За додатковою інформацією звертайтесь:
м. Київ, пр.Любомира Гузора,1, НАУ,
кафедра бізнес-аналітики та цифрової економіки, корпус 2, кімн. 2.301, 2.302, 2.401
тел.: (044)406-7705, (044) 406-7790; (044) 406-7810, (066) 266-3902
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ:05 «СОЦІАЛЬНІ ТА ПОВЕДІНКОВІ НАУКИ»
Спеціальність: 051 «Економіка»
Освітня професійна програма: «Економічна кібернетика»
Форма навчання: денна, заочна
Освітній рівень: |
Термін навчання: |
Бакалавр, кваліфікація – бакалавр з економіки |
3 роки 9 місяців |
Магістр, кваліфікація – магістр з економіки |
1рік 4 місяці |
Освітньо-професійна програма «Економічна кібернетика» (Бізнес-аналітика) – це сучасні можливості дослідження економічних процесів і систем, наукові підходи до розв’язання економічних проблем, високий професіоналізм, найсучасніші інформаційні технології, нові комп’ютерні методи управління та прийняття ефективних економічних рішень. Вона поєднує в собі фундаментальну економічну освіту і глибокі знання в області сучасних інформаційних технологій. Економічна кібернетика – це управління економікою та бізнесом з використанням новітніх інформаційних технологій. Фахівець з цієї галузі вміє будувати інформаційні моделі економічних систем, аналізувати поведінку цих систем в залежності від дії різних факторів, розробляти оптимальну стратегію управління економікою.
Специфіка ОПП «Економічна кібернетика» полягає в поєднанні трьох різних напрямків: економіка та підприємництво, комп’ютерні технології, математичні методи та моделі в економіці. Саме цим ця програма відрізняється від інших суто економічних чи ІТ-спеціальностей, даючи нашим студентам дуже хороші стартові можливості. Безсумнівна перевага освіти за ОПП «Економічна кібернетика» – це її УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ.
Випускники зможуть працювати всюди. Їх перевага серед фахівців з інформаційних технологій – наявність економічної складової освіти, а серед економістів – професійні знання у сфері ІТ-технологій та аналізу даних.
Що таке економічна кібернетика? |
Економічна кібернетика – це управління економікою та бізнесом з використанням новітніх інформаційних технологій |
Що я знатиму |
Сучасні мови програмування та інформаційні технології, економіку, фінанси, страхування, менеджмент, маркетинг, бізнес-аналітику, моделювання та прогнозування бізнес-процесів, системи прийняття рішень |
Що я вмітиму? |
Розробляти, підтримувати та експлуатувати інформаційне забезпечення в різних економічних системах, аналізувати великі масиви інформації з метою прийняття ефективних економічних рішень |
В чому моя перевага? |
Серед фахівців з інформаційних технологій – наявність економічної складової освіти Серед економістів – професійні знання у сфері ІТ-технологій |
Переваги ОПП «Економічна кібернетика» |
Фундаментальна економічна, математична та комп’ютерна підготовка Спрямованість практичних занять на засвоєння та широке використання комп'ютерних технологій аналізу та управління економічними процесами, що підвищує ефективність бізнес-аналізу Проходження виробничої практики в банках, страхових компаніях, ІТ-компаніях, на фірмах тощо Затребуваність фахівців з бізнес-аналітики на ринку праці |
Ким я можу стати? |
Наші студенти та випускники вже зараз працюють: економістами-аналітиками у таких компаніях, як Vodafone, Watson, Fuzzy Group, PepsiCo; провідними фахівцями та керівниками відділень Приватбанку, Аккордбанку, Ощадбанку; аналітиками баз даних провідних ІТ-компаній, промислових підприємств та консалтингових фірм. |
За додатковою інформацією звертайтесь:
м. Київ, пр.Любомира Гузора,1, НАУ,
кафедра бізнес-аналітики та цифрової економіки, корпус 2, кімн. 2.301, 2.302, 2.401
тел.: (044)406-7705, (044) 406-7790; (044) 406-7810, (066) 266-3902
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ:05 «СОЦІАЛЬНІ ТА ПОВЕДІНКОВІ НАУКИ»
Спеціальність: 051 «Економіка»
Освітня професійна програма: «Міжнародна економіка»
Форма навчання: денна, заочна
Мова викладання: українська, англійська
Освітній рівень: |
Термін навчання: |
Бакалавр, кваліфікація – бакалавр з економіки |
3 роки 9 місяців |
Магістр, кваліфікація – магістр з економіки |
1рік 4 місяці |
Освітньо-професійна програма «Міжнародна економіка» охоплює різні рівні міжнародної діяльності: від зовнішньоекономічної діяльності підприємств до зовнішньоекономічних відносин держав в глобальному економічному просторі. Міжнародні торговельні відносини, платіжний і розрахунковий баланси, світові валютно-фінансові системи, міжнародні банківські розрахунки, знайомство з історією, культурою, традиціями зарубіжних країн, практичний досвід щодо роботи посольств, міжнародних організацій, представництв міжнародних компаній в Україні, – все це і багато цікавого чекає на тих, хто обере навчання за програмою «Міжнародна економіка».
Специфіка ОПП «Міжнародна економіка» полягає в поєднанні трьох різних напрямків: економіка та підприємництво в сфері зовнішньо-економічної діяльності, широкий світогляд на глобалізаційні процеси та володіння іноземною мовою на професійному рівні. Саме цим ця програма відрізняється від інших суто економічних спеціальностей, даючи нашим студентам дуже хороші стартові можливості професійного росту. Безсумнівна перевага освіти за ОПП «Міжнародна економіка» – це її ГЛОБАЛЬНІСТЬ.
Структура освітньо-професійної програми включає спеціалізовані тренінги, до проведення яких залучаються фахівці із міжнародним досвідом роботи, у тому числі, фахівці міжнародних компаній та представники Департаменту міжнародних організацій Міністерства закордонних справ України.
Для майбутніх фахівців з міжнародної економіки найцікавіше і найзахоплююче – це мрії про роботу в посольствах, закордонні відрядження, знайомство з історією, культурою, традиціями зарубіжних країн, що лежать в основі їх економічних відносин. Випускники програми працюють у відповідних відділах міністерствах та відомствах, міжнародних компаніях як в Україні, так і за її межами (Nestle Ukraine LLC, Val d`Europe (Франція), ELIX (Греція)), фінансових установах (банки, кредитні організації, страхові компанії), авіакомпаніях та їх іноземних представництвах, аеропортах, у торгівельно-промисловій палаті, посольствах, представницьких державних та комерційних органах за кордоном.
Переваги англомовного проекту ОПП «Міжнародна економіка»:
- міжнародні освітні стандарти навчання;
- урахування фахових стандартів та думки роботодавців про компетенції й підприємницькі навички випускників при розробці програм;
- ознайомлення із зарубіжним досвідом ведення бізнесу під час навчання;
- участь у проектах академічної мобільності;
- диплом державного зразка та вітчизняні/міжнародні сертифікати;
- викладачі – професіонали з досвідом викладання в міжнародних провідних вищих навчальних закладах;
- практика відповідно до обраного напрямку професійної діяльності як у вітчизняних, так і міжнародних компаніях.
Ми навчаємо фахівців для професійної економічної діяльності на міжнародному рівні.
За додатковою інформацією звертайтесь:
м. Київ, пр.Любомира Гузора,1, НАУ,
кафедра бізнес-аналітики та цифрової економіки, корпус 2, кімн. 2.301, 2.302, 2.401
тел.: (044)406-7705, (044) 406-7790; (044) 406-7810, (066) 266-3902
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.



