Досягнення здобувачів кафедри маркетингу НАУ

Image

Диплом ІІ ступеня Гузевської Любові Станіславівни на ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг» за другим (магістерським рівнем вищої освіти), Одеса, 2018 р.

Image

Призове місце у студентському конкурсі соціальної реклами “Призма” 2017 року м. Маріуполь

Кириленко Анастасія  з роботою “Залишайся в Україні” – номінація “Радіо реклама”                                                                                

Image

Переможцями креатив-баттлу «Рекламний полігон» (зима 2018) м. Київ стала команда кафедри маркетингу "Avias", до складу якої увійшли студентки  Савченко Анна, Саідова Ганна, Ткачук Марина, Луцик Тетяна. Ця команда стала єдиною, чиї обидва проекти увійшли до фіналу. Учасники команди отримали 1 і 2 місця за свої проекти відповідно та загальне перше місце в креатив-батлі "Рекламний полігон 2018"

Image

ІІ місце у міжнародному креативному рекламному батлі «Рекламний полігон» (осінь 2020)

Переможцями стали креативні студенти-маркетологи: Ткачук Мілена, Лісова Каріна, Соловей Кароліна, Філімонова Ніна, Шовкова Дар`я, Маня Ольга, які представили своє вирішення брифу від групи «Фокстрот-Samsung Electronics» на тему «Check in the white – вимагай фіскальний чек на техніку»

Image

20 лютого 2018 у МОН України команда кафедри маркетингу НАУ під назвою “SOS” презентувала своє рішення в рамках фінального етапу чемпіонату з вирішення кейсів в секції «Маркетинг» на платформі CASERS, Наша команда під керівництвом Назарова Вадима увійшла до 9 фіналістів з понад 170 загального числа учасників.

Команда маркетологів увійшла до трійці переможців та отримала від Українського державного центру міжнародної освіти запрошення до співпраці та пропозиції щодо реалізації ідей співпраці з ФК «Шахтар».

 

Image

 Диплом ІІ ступеня за ІІ місце у другому турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг» першого (бакаларавського) рівня вищої освіти Садовської Ірини, 4-5 квітня  м. Одеса на базі Одеського Політехнічного Університету.

Image

Диплом ІІ ступеню отримали студенти кафедри маркетингу ФЕБА Садовська Ірина, Євченко Альберт, Цалко Богдан в результаті командної участі у творчому турнірі в сфері реклами (creative battle) XV-й «Рекламний полігон», який проходив у рамках Всеукраїнського IV-го Фестивалю Реклами «Реклама-Фест» 4-6 липня 2019 р. у  м. Одеса

Image

диплом
2-е місце
за брифом
«Check in the white -
вимагай фіскальний чек на техніку!»»
Команда «НАУшніки»
Національний авіаційний університет
У складі: Соловей Кароліна, Лісова Каріна, Ткачук Мілена, Філімонова Ніна, Шовкова Дар'я, Маня Ольга.
Керівник команди: Радченко Ганна Анатоліївна

VI Всеукраїнський конкурс студентських дипломних робіт з маркетингу 2022

Image

студентка 4 курсу спеціальності «Маркетинг» Валерія Марчук отримала на 1 семестр 2022/2023 н.р. стипендію Президента України

Image

Переможниця фотоконкурсу НАУ «До зірок», присвяченого 60-ти річчю Всесвітнього дня авіації та космонавтики Поліна Скрипнікова. Травень 2021

ІІ місце на VІ Всеукраїнському конкурсі студентських проектів «ВІД ІДЕЇ ДО УСПІХУ» Олександра Малукала та Ігоря Апончука, здобувачів другого рівня вищої освіти ОС «Магістр» спеціальності «Маркетинг» ФЕБА.

 Конкурс організований та проведений на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України в рамках реалізації проекту Jean Monnet Center of Excellence «European Studies of Social Innovation in Education» (ESSIE) (2022-2025). листопад 2022

Конкурсна робота команди у складі Валерії Марчук, Веретніцької Вікторії, Помісячної Оксани, Анастасії Ридкіної – "Гра задекларовані" отримала 2-е місце у тематичній партнерській номінації «Україна працює!» Тема №1 – «Працюй легально – підтримай країну!».

курс від Genesis "Створення та розвиток ІТ-продуктів"