Новини кафедри маркетингу

Новини кафедри маркетингу (39)

11 травня спільнота кафедри маркетингу відвідала гостьову лекцію  практика Ірини Руденко,  продакт-менеджерки молодого українського  бренду косметики sense education (створеного під час повномасштабного етапу війни), яка має досвід роботи в арома-брендингової агенції Ol.factory та косметичному бренді NATURE.med. 

 

8 травня розпочалась вступна кампанія на другий (магістерський) рівень вищої освіти і тому кафедра маркетингу за проханням здобувачів 4 року навчання провела з ними зустріч щодо особливостей цьогорічного вступу.

На кафедрі маркетингу відбувся перший захист аспіранта – випускника 4 року навчання за освітньо-науковою програмою «Маркетинг», акредитацію якої успішно пройдено на початку 2022 року.

 6.03.23. була проведена година корпоративної культури с групою МР-221Б. Наставник О. Криворучко познайомила здобувачів з історією життя славетної української громадської діячки і меценатки МИЛОРАДОВИЧ Єлизавети Іванівни.

Полтавщина породила чимало ініціативних, талановитих, вольових жінок, котрі збагатили українську історію і культуру. Колоритною постаттю на громадсько-культурному тлі 60-70-хх років ХІХ ст. була «провісниця волі» Єлизавета Милорадович із роду Скоропадських, представниця української аристократичної еліти.

Е. Милорадович відіграла велику роль в заснуванні та розвитку найбільших культурно-наукових організацій українців.  Багато років перебувала під наглядом царських властей, які підозрювали її в діяльності, спрямованій на реставрацію гетьманскої влади в Україні.

 

 

Листопад багатий на перемоги наших студентів, а не тільки відзначився форс-мажорними обставини.

Вітаємо з перемогою у VІ Всеукраїнському конкурсі студентських проектів «ВІД ІДЕЇ ДО УСПІХУ» Олександра Малукала  та  Ігоря Апончука,  здобувачів другого рівня вищої освіти ОС «Магістр» спеціальності «Маркетинг» ФЕБА та їх наукового керівника - доцента кафедри маркетингу Ганну Радченко, які командою представляли Національний авіаційний університет та посіли почесне ІІ місце!

Програма проведення акредитаційної експертизи ОП "Маркетинг" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 075 "Маркетинг"

І ось, 22 жовтня 2022 року відбулася друга зустріч з шановним спікером ?, присвячена темі «Прогнозування в цивільній авіації». Незважаючи на напружену ситуацію в багатьох містах України, обумовлену агресією ворога, обстрілами та пошкодженням енергетичної інфраструктури, зустріч відбулася, а численні присутні жваво обговорювали запропонований Максимом матеріал, який був представлений актуальними питаннями:

Здобувачка кафедри маркетингу Мариніна Олена, що навчається за ОПП «Маркетинг» (англомовний проект) отримала можливість здійснити академічну мобільність в рамках програми мобільності Erasmus+ на навчання у Коледжі прикладних наук “Lavoslav Ružička”/ College of Applied Science «Lavoslav Ruzicka» в Вуковарі (Хорватія) за спеціальністю «041 Business and Administration» на другий семестр 2021-2022 навчального року, продемонструвавши високі досягненнях в навчанні, громадських активностях та знанні іноземної мови, що дозволило їй перемогти у конкурсному відборі, який був проведений на базі Національного авіаційного університету.

Розпочинати навчальний рік 2022-2024 в умовах воєнного стану це не тільки організаційне засідання щодо вирішення низки питань та затвердження програм, планів, а ще практичні відпрацювання дій у разі оголошення сигналу "Повітряна тривога", зокрема прохождения маршрутом до захисних споруд.