Творче об‘єднання студентів та аспірантів

Image
Творче об’єднання студентів і аспіратів (ТОСА) НАУ – не просто організація, це дружня сім‘я, де кожен студент може розкрити себе і свій творчий потенціал, це колектив, який підтримає і допоможе втілити в життя найнестандартніші і найбожевільніші ідеї.

Заходи ТОСА:

• «Дебют першокурсника»
  • «STARtFEST»
  • «Кубок гумора»
  • Фестиваль «Студентська весна»
  • «Кубок мінуса»

ТОСА працює для організації та формування простору для творчого самовираження та створення іміджу факультету на університетській мистецькій арені.

Якщо ти креативний, любиш співати, танцювати, жартувати, писати тексти чи музику, виступати на сцені або ж просто хочеш розкрити свій творчий потенціал та знайти коло однодумців, тоді тобі до нас!

Image

Якщо ви хочете приєднатися до ТОСА, але не знаєте як це зробити або у вас виникли питання, то ви можете звернутися до:

Наумович Алла

голова ТОСА ФЕБА
Карнаух Альбіна

заст. голови ТОСА ФЕБА

Шукайте нас в соціальних мережах: