Партнери та стейкхолдери кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки

Кафедра бізнес-аналітики та цифрової економіки має довгострокові дружні відносини з провідними університетами України та світу, органами влади та місцевого самоврядування, вітчизняними та закордонними підприємствами та організаціями різних форм власності. Це дозволяє нашим здобувачам освіти не тільки мати можливість пройти практику, але й ще в період навчання пройти стажування та вирішити питання майбутнього працевлаштування. Фахівці компаній та держустанов є постійними гостями кафедри, приймають активну участь у формуванні освітніх програм та навчальних планів. Викладачі кафедри мають можливість здійснювати прикладні наукові дослідження та підвищуювати кваліфікацію безпосередньо на базі господарюючих суб’єктів.

Постійними партнерами в кафедри є Українська Асоціація фінтех та інноваційних компаній, Міністерство цифрової трансформації України, ALFA Smart Agro, АТ КБ «Приватбанк».

На засіданні Ради роботодавців факультету економіки та бізнес-адміністрування від 23.12.2022 року партнери кафедри Новицька Ольга Вікторівна (консул Генерального консульства України в Гамбурзі) та Шумар Наталія Леонідівна (заступник керівника служби з питань соціально-гуманітарної безпеки Апарату РНБО України) увійшли до складу Ради роботодавців ФЕБА НАУ.

Бізнес-партнери кафедри

Зарубіжні партнери

Академічні партнери

Назва навчального закладу