ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІЧНОЇ КІБЕРНЕТИКИ

Шановні студенти, на період карантину, який запроваджений рішенням Кабінету міністрів України для всіх закладів освіти, в Національному авіаційному університеті навчальний процес ведеться в режимі віддаленого доступу (дистанційно). Для кожної дисципліни у рамках створення єдиної системи для навчання студентів, використовуючи можливості GoogleClassroom, розроблені спеціальні електронні курси. Для того щоб приєднатися до цих курсів, або якщо у вас виникли деякі проблеми з доступом до матеріалів, ви маєте змогу звернутись з усіма питаннями до викладачів за допомоги електронної скриньки, яка вказана нижче. При зверненні до викладачів прохання вказати своє прізвище, групу, дисципліну та дати опис вашої проблеми.

Дисципліна

Група

Викладач

Computer Science