Англомовний проект кафедри маркетингу ФЕБА НАУ

Англомовний проект - твій шлях до розвитку і можливість стати високооплачуваним спеціалістом!

В якій частині світу ви б не були, ви повсюди чуєте англійську. А що може бути престижніше за професійного маркетолога? Правильно! Англомовний маркетолог! Саме той, хто користується можливістю навчання на базі англомовних джерел, поширеній літературі високорозвинених країн. Тому пропонуємо навчання на англійській мові!

Англомовний проект на кафедрі маркетингу в межах освітньо-професійної програми «Маркетинг» успішно функціонує вже п’ять років. В чому суть? Ви вчитеся та удосконалюєте одночасно і професію, і англійську мову, адже викладання всіх предметів відбувається мовою міжнародного спілкування! Але при цьому ви не витрачаєте кошти на репетиторів. Навчальні плани та робочі програми з дисциплін ідентичні як в україномовних групах, так і на англомовному проекті, але підходи абсолютно різні.

Image

Маркетолог-англомовник має більший потенціал та переваг в отриманні високої заробітної плати. Зверніть увагу, що компанії з іноземними інвесторами мають вищі прибутки, мають іноземні філіали, а це в свою чергу відкриває можливість подорожувати!

Можливо, це здається важким – навчання англійською?.. Розвіємо всі страхи та з радістю подолаємо всі перешкоди на шляху до успіху.

Image

Під час навчання здобувачі мають можливість покращити свої когнітивні функції, оскільки запам’ятовування нових термінів та виразів тренує мозок та покращує його функції. В огляді сучасних досліджень, науковці стверджують, що ті, хто володіють двома мовами, мають вищий виконавчий контроль.

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ

Здобувачі кафедри маркетингу, що навчаються на освітньо-професійній програмі «Маркетинг» англомовного проекту мають досвід академічної мобільності в рамках програми “Erasmus+” на навчанні у Коледжі прикладних наук “Lavoslav Ružička”/ College of Applied Science “Lavoslav Ruzicka” в Вуковарі (Хорватія) за спеціальністю «041 Business and Administration» на другий семестр 2021-2022 та 2022-2023 навчальних років, продемонструвавши високі досягненнях в навчанні, громадських активностях та знанні іноземної мови, що дозволило їм перемогти у конкурсному відборі, який був проведений на базі Національного авіаційного університету.

Image

Передумови участі у програмах «Erasmus»

Image

Крім того, за результатами конкурсу «Найкраща академічна група Національного авіаційного університету» в 2022-2023 навчальному році саме англомовна група МА-324 Ба 3 року навчання Факультету економіки та бізнес-адміністрування зайняла ІІІ місце серед всіх спеціальностей та груп університету та І місце у факультетському етапі.

Наші викладачі абсолютно відкриті для спілкування як англійською, так і рідною мовою. За час існування проекту не було жодного разу непорозумінь. Ми не оцінюємо англійську, ми оцінюємо вашу наполегливість!

Image

Якщо потрібна допомога / виникли запитання:

@inna_idea