НОВИНИ КАФЕДРИ БІЗНЕС-АНАЛІТИКИ ТА ЦИФРОВОЇ ЕКОНОМІКИ

НОВИНИ КАФЕДРИ БІЗНЕС-АНАЛІТИКИ ТА ЦИФРОВОЇ ЕКОНОМІКИ (9)

3 березня 2023 року на Факультеті економіки та бізнес-адміністрування кафедрою бізнес-аналітики та цифрової економіки було проведено круглий стіл «Підготовка економістів-аналітиків: проблеми, перспективи, новації», що відбувся в рамках IV Міжнародної науково-практичної конференції «Бізнес-аналітика: моделі, інструменти та технології». Участь у засідання прийняли викладачі провідних університетів України, стейкхолдери та студенти.

Учасники круглого столу обговорили питання, що стосувалися проблем підготовки фахівців в сфері бізнес-аналізу, а також розвитку сучасних інноваційних практик аналітичної діяльності. Було зроблено наголос на необхідності використання цифрових інструментів та технологій роботи з великими даними.

Зацікавлення викликали результати опитування випускників освітньо-професійних програм «Економічна кібернетика», «Цифрова економіка» та «Міжнародна економіка». Жваве обговорення викликали пропозиції випускників щодо практичної спрямованості освітніх компонент, інноваційних навичок, які було б доцільно отримати підчас навчання.

Проведений захід став корисним і для студентів щодо перспектив їх майбутньої професійної діяльності, розв’язання актуальних проблем сьогодення і пошуків шляхів особистої самореалізації. Завідувачка кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки підвела підсумки круглого столу й окреслила перспективи подальшої роботи.

2 лютого 2023 року  на кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки  факультету економіки та бізнес-адміністрування відбулось свято, присвячене українській культурі «Українська пісня – це душа народу, яка єднає і окриляє».

Захід відкрила завідувачка кафедри Наталія Касьянова. Як зазначила Кудлай Віра Григоріївна, доцент кафедри, українська пісня змалечку супроводжує нас, розвиває почуття прекрасного, виховує любов і пошану до рідного краю, свого роду.

В дружньому колі наставники та здобувачі поговорили про формування українських пісень, історію та культуру українського народу, сучасну музику, традиції, види пісень та їх метаморфози, а також про щасливе мистецьке майбутнє українців.

І, звичайно, слухали та насолоджувались піснями українського народу.

30 вересня 2022 року на кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки проведено загальнокафедральний просвітницький захід «Незламна нація вільних людей».

квітня 2022 р. сінгапурський професор Гарі Літ, директор «GL Academy and Consultancy» в онлайн-форматі провів лекцію англійською мовою для студентів, аспірантів та викладачів факультету економіки та бізнес-адміністрування на тему: «Від третього до першого світу: критичні уроки трансформаційної політики Сінгапуру».

Напередодні   Дня Героїв Небесної Сотні студенти та колектив кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки провели захід присвячений вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічненню пам'яті Героїв Небесної Сотні.

В рамках проведення декади природничих наук, 11 лютого 2022 року ліцеїсти Фахового коледжу інженерії та управління НАУ зустрілися з доцентом кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Національного авіаційного університету Лещинським Олегом Львовичем. Тема зустрічі «Математичні аспекти демократії»

З нагоди відзначення цієї важливої і пам’ятної дати студенти групи 225  факультету економіки та бізнес-адміністрування під керівництвом наставника групи Кудлай Віри Григоріївни провели круглий стіл та флешмоб. Цей захід проходив в теплій, родинній атмосфері і сприяв вихованню пошани до національних символів і атрибутів народу України.

Кафедра бізнес-аналітики та цифрової економіки Національного авіаційного університету в рамках ІІ Міжнародної  науково-практична конференції «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення» 21.10.2021.успішно провела Секцію 2 «Глобалізаційні тренди цифрової трансформації економіки». На секцію було зареєстровано більше 60 учасників,  які надіслали свої тези-виступи на конференцію. Це представники наукових шкіл провідних наукових та навчальних закладів  різних регіонів України. Серед учасників конференції були науковці зарубіжних країн, а також науковці з різних континентів світу.