Новини кафедри маркетингу

Новини кафедри маркетингу (36)

 6.03.23. була проведена година корпоративної культури с групою МР-221Б. Наставник О. Криворучко познайомила здобувачів з історією життя славетної української громадської діячки і меценатки МИЛОРАДОВИЧ Єлизавети Іванівни.

Полтавщина породила чимало ініціативних, талановитих, вольових жінок, котрі збагатили українську історію і культуру. Колоритною постаттю на громадсько-культурному тлі 60-70-хх років ХІХ ст. була «провісниця волі» Єлизавета Милорадович із роду Скоропадських, представниця української аристократичної еліти.

Е. Милорадович відіграла велику роль в заснуванні та розвитку найбільших культурно-наукових організацій українців.  Багато років перебувала під наглядом царських властей, які підозрювали її в діяльності, спрямованій на реставрацію гетьманскої влади в Україні.

 

 

Листопад багатий на перемоги наших студентів, а не тільки відзначився форс-мажорними обставини.

Вітаємо з перемогою у VІ Всеукраїнському конкурсі студентських проектів «ВІД ІДЕЇ ДО УСПІХУ» Олександра Малукала  та  Ігоря Апончука,  здобувачів другого рівня вищої освіти ОС «Магістр» спеціальності «Маркетинг» ФЕБА та їх наукового керівника - доцента кафедри маркетингу Ганну Радченко, які командою представляли Національний авіаційний університет та посіли почесне ІІ місце!

Програма проведення акредитаційної експертизи ОП "Маркетинг" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 075 "Маркетинг"

І ось, 22 жовтня 2022 року відбулася друга зустріч з шановним спікером ?, присвячена темі «Прогнозування в цивільній авіації». Незважаючи на напружену ситуацію в багатьох містах України, обумовлену агресією ворога, обстрілами та пошкодженням енергетичної інфраструктури, зустріч відбулася, а численні присутні жваво обговорювали запропонований Максимом матеріал, який був представлений актуальними питаннями:

Здобувачка кафедри маркетингу Мариніна Олена, що навчається за ОПП «Маркетинг» (англомовний проект) отримала можливість здійснити академічну мобільність в рамках програми мобільності Erasmus+ на навчання у Коледжі прикладних наук “Lavoslav Ružička”/ College of Applied Science «Lavoslav Ruzicka» в Вуковарі (Хорватія) за спеціальністю «041 Business and Administration» на другий семестр 2021-2022 навчального року, продемонструвавши високі досягненнях в навчанні, громадських активностях та знанні іноземної мови, що дозволило їй перемогти у конкурсному відборі, який був проведений на базі Національного авіаційного університету.

Розпочинати навчальний рік 2022-2024 в умовах воєнного стану це не тільки організаційне засідання щодо вирішення низки питань та затвердження програм, планів, а ще практичні відпрацювання дій у разі оголошення сигналу "Повітряна тривога", зокрема прохождения маршрутом до захисних споруд.

Коллектив кафедри маркетингу щиро вітає колегу - Полоус Ольгу Вікторівну з отриманням наукового ступеню доктора економічних наук.

Навчальний процес за спеціальністю «Маркетинг» традиційно є цікавим і насиченим корисною інформацією. Поряд звичних занять з викладачами часто проходять і зустрічі з провідними фахівцями, практиками та менторами, які доповнюють мозаїку знань сучасного маркетолога.

Було проведено засідання круглого столу присвяченого 180-річчя із дня народження Архипа Куїнджі (1842-1910), українського художника-пейзажиста, педагога, «Майстра золотих справ». Архип Куїнджі – один з найнезвичайніших та найвидатніших пейзажистів другої половини XIX століття.