Кафедра фінансів, банківської справи та страхування

Ласкаво просимо до кафедри фінансів, банківської справи та страхування ФЕБА НАУ!

Соловей Надія Василівна

Завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент

Фінанси, банківська справи та страхування – спеціальність тих, хто втілює свої мрії в життя!

Раді вітати Вас на сторінці кафедри ФБСтаС!

На сучасному етапі розвитку економіки України одним із пріоритетних напрямів державної політики є забезпечення її фінансової безпеки. Саме тому, завданням кафедри є підготувати стратегічно необхідних фахівців, а саме, керівників та фінансових менеджерів, що володіють мистецтвом управління фінансами підприємства. Отримана спеціальність здатна озброїти фахівців системою сучасних методів фінансового управління, сприяти формуванню нової фінансової ідеології господарювання, ознайомити з сучасними фінансовими інструментами та допомогти в прийнятті оптимальних управлінських рішень.

Випускники кафедри «Фінанси, банківська справи та страхування» отримують престижну, сучасну та високооплачувану спеціальність, володіючи якою, буде не складно зайняти бажане місце в професійній діяльності.