Вітаємо здобувачку кафедри маркетингу з перемогою

26 квітня 2024, 7:32 am Автор

Перше місце здобула Соболєва Аліна, здобувачка четвертого курсу кафедри маркетингу освітньо-професійної програми «Електронний маркетинг» у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт з маркетингу, фінал якого відбувся 26 квітня у Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку міста Одеса.

Від кафедри на конкурс було представлено декілька наукових досліджень, в результаті конкурсного відбору до фіналу пройшла робота Аліни на тему «Використання концепції холістичного маркетингу компанії» (науковий керівник к.е.н., доцент кафедри маркетингу Ганна Радченко), яка після успішного захисту у фіналі конкурсу, розділила перше місце серед 9 учасників конкурсу.

Партнерами Конкурсу стали Сілезька академія (Котовице, Польща), Академія управління і адмініструванння в Ополе (Ополе, Польща), Карагандинський державний університет ім. Є.А. Букетова (Казахстан). Слід зазначити, що для участі в конкурсі було надано 120 робіт від 40 найпотужніших університетів України та ЄС, зокрема
12 Університетів з Києва, Харкова, Сум; 9 ЗВО – Львова, Івано-Франківська, Луцька та Хмельницького, 7 ЗВО – Сходу, Півдня та центральної частини України, Одесу представляли 6 університетів та 6 Університетів від країн–членів Європейського союзу та Республіки Казахстан. До складу конкурсної комісії увійшли 22 високопрофесійних представника закладів вищої освіти України та міжнародної спільноти, заступником голови комісії був Сергій Смерічевський, доктор економічних наук, професор, професор кафедри маркетингу факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету.

Щиросердно вдячні організаторам, особисто Чукурній Олені Павлівні, доктору економічних наук, професор, в.о. декану факультету бізнесу та соціальних комунікацій Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку, за створення сприятливих умов для розвитку інтелектуального потенціалу молодих талантів, підтримки, залучення й заохочення студентів до наукової та творчої діяльності, незважаючи на важкі умови сьогодення.

Детальніше в цій категорії: « ФЕБА повертається до міста авіаторів!