Версія для друку

Лекція завідувача інфекційним відділенням Іванківської центральної районної лікарні О. Глущенка для студентів 1-2 курсу ФЕБА

31 жовтня 2019, 5:17 pm Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 154 разів Останнє редагування Четвер, 31 жовтня 2019 17:20

31 жовтня відбулась відкрита лекція завідувача інфекційним відділенням Іванківської центральної районної лікарні Глущенка Олексія Івановича на тему: "Попередження захворювань, що передаються статевим шляхом та через кров" для студентів 1 та 2 курсу факультету економіки та бізнес-адміністрування.  

В рамках проведеної лекції студенти дізналися якими шляхами в організм людини можуть попасти віруси гепатиту В та С, а також ВІЛ, чим страшний кожен з них, як саме вражає організм, як діє вірус всередині організму та які є методи попередження і запобігання інфікуванню. Також було заслухано інформацію про те, як саме надавати собі першу допомогу при попаданні чужої інфікованої крові на пошкоджену та не пошкоджену шкіру, на слизові оболонки та в межах якого часу можна запобігти зараженню в таких випадках. Окремо було приділено увагу питанням сумісного проживання та спілкування з інфікованими людьми, гігієні взаємовідносин та методам бар’єрного захисту. В кінці лекції студенти задавали запитання про правила стерилізації манікюрних інструментів, інструментів для пірсингу та тату, про те, як вчасно виявити симтоми зараження.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)