Версія для друку

Святкування Дня кібернетика

22 травня 2020, 6:32 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 69 разів

21 травня весь науковий світ та кафедра економічної кібернетики факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ відзначає Міжнародний день кібернетики. Цей день започаткували розробники інтелектуальної лабораторії ТОО BBS-IT і вибрали в якості календарної дати свята 21 травня - день народження Платона, який вперше використав цей термін у свої роботах.

            З привітальними словами виступили: Декан ФЕБА Петровська Світлана Володимирівна, Іванченко Надія Олександрівна - завідувач кафедри економічної кібернетики, Олешко Тамара Іванівна - професор кафедри економічної кібернетики, Касьянова Наталія Віталіївна - професор кафедри економічної кібернетики, Подскребко Олександр Сергійович -  доцент кафедри економічної кібернетики та студенти.

         Економічна кібернетика постійно розвивається присутня в усіх аспектах нашого життя. Вона сприяла появі таких напрямків науки як: штучний інтелект, автоматизація, інформатизація та цифровізація різних сфер нашого життя, дала значний поштовх розвитку інформаційних технологій, в тому числі і кібербезпеці. А саме головне, що основні поняття (категорії) кібернетики, які її характеризують та виділяють серед інших наук, присутні у вимогах до всіх сучасних вакансій. Це і системне мислення та системний підхід, системне сприйняття світу та проблем у ньому.

Тільки кібернетики розуміють, що економіка та інші напрями є недієздатними без математики та інформаційних технологій. Саме тому, кібернетики є драйверами які ведуть наше суспільство, економіку до прогресу та процвітання.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)