Версія для друку

Візит до ФЕБА Хартмута Веллердта (Hartmut Wellerdt)

7 листопада 2019, 8:14 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 219 разів Останнє редагування Четвер, 07 листопада 2019 08:30

Відповідно до угоди про співробітництво між “Senior experten service, GmbH” (Німеччина) та Національним авіаційним університетом у термін з 20.10.2019 по 09.11.2019 року відбувається візит тренера SES Хартмута Веллердта  (Hartmut Wellerdt). Цей візит здійснено завдяки "Senioг Experten Service, HmbH" - фонду німецької економіки з міжнародного співробітництва  що працює на громадських засадах і з 1983 року сприяє розвитку компетенцій по всьому світу, в усіх секторах і галузях економіки.

Під час візиту Хартмута Веллердта  провів зустріч з керівництвом університету та факультету економіки та бізнес-адміністрування, відвідав навчальні корпуси та бібліотеку, оглянув музей авіації університету, провів аналіз учбової діяльності та виступив на засіданні вченої ради ФЕБА.

Хартмут Веллердт із задоволенням прийняв участь у святкуванні дня маркетолога разом із студентами та викладачами кафедри маркетингу, читав лекції та проводив фахові заняття для викладачів та студентів факультету економіки та бізнес-адміністрування і факультету транспорту, менеджменту та логістики. 

30.10.2019 відбулась відкрита лекція для студентів та викладачів ФЕБА і слухачів та співробітників інституту новітніх технологій та лідерства.

Також під час візиту були проведені робочі зустрічі з деканом ФЕБА С.Петровською, деканом ФТМЛ О.Ільєнко, завідувачем кафедри маркетингу С.Смерічевським.

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)