В ході заняття були розглянуті питання інтелектуалізації світового економічного розвитку як передумови трансформацій у змісті людської праці та бізнесу, інтелектуальний бізнес: сутність, призначення, цілі та види, характеристики суб’єктів і об’єктів інтелектуального бізнесу, чинники та передумови розвитку інтелектуального бізнесу в світі та в Україні, ідеї для розвитку інтелектуального бізнесу, організації власної справи в сфері інтелектуального бізнесу, особливості організації виробництва на інтелектуальному підприємстві та напрямки його розвитку. Варто констатувати, що матеріал лекції викладено логічно, послідовно, з конкретними висновками після кожного питання, насичений результатами сучасних наукових та практичних напрацювань із даної проблематики. При цьому під час заняття лектором було забезпечено комунікацію та зворотній зв’язок з аудиторією, що дозволило лектору та присутнім переконатися у засвоєнні здобувачами вищої освіти нового матеріалу, розкрити логічний зв`язок із попередніми темами.
Відкрите (показове) лекційне заняття доцентки кафедри економіки Тетяни Сімкової
7 April 2025, 6:35 pm Written by Аня
Published in
НОВИНИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ПОВІТРЯНОГО ТРАНСПОРТУ
07.04.2025 року на кафедрі економіки відбулось відкрите (показове) лекційне заняття доцентки кафедри Тетяни Сімкової із навчальної дисципліни «Економіка інтелектуальної власності та комерціалізація інновацій» на тему: «Теоретичні засади інтелектуального бізнесу» учасниками якого були здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти груп Б–051–22–1–ЕП, Бст–051–22–1–ЕП освітньо-професійної програми «Економіка підприємства», а також заступник декана ФЕБА Оксана Попович, завідувач кафедрою Олена Ареф’єва та науково-педагогічні працівники кафедри.
Latest from Аня
- Відкрита лекція доцента кафедри публічного управління та адміністрування, доктора філософії (PhD) Людмили Горбатої
- До уваги здобувачів вищої освіти, викладачів!
- Ваш успіх — це результат наполегливої праці, таланту та командної єдності.
- На кафедрі публічного управління та адміністрування відбулася гостьова лекція представника Міністерства закордонних справ Івана Сегеди
- Кафедра економіки на FEBA OPEN DAY
Leave a comment
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.