В цілому, в ході заходу обговорили глобальні та національні тренди в системах вищої освіти та їх вплив на економіку, актуальні проблеми і виклики, пов’язані з інтеграцією принципів сталого розвитку та цифрових технологій у сферу освіти.
Участь завідувачки кафедри економіки повітряного транспорту Олени Ареф’євої у міжнародному симпозіумі
7 November 2024, 10:09 am Written by Аня
Published in
НОВИНИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ПОВІТРЯНОГО ТРАНСПОРТУ
07.11.2024 завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту Олена Ареф’єва взяла участь у міжнародному симпозіумі «Сталий економічний розвиток і диджиталізація: імплементація європейських практик в українську освітню модель», долучившись до науково-практичних дискусій з доповіддю на тему: «Національні тренди економіки та їх вплив на систему вищої освіти України».
Latest from Аня
- Відкрита лекція професора кафедри публічного управління та адміністрування, доктора юридичних наук Михайла Кочерова
- Відкрита лекція в.о. завідувача кафедри публічного управління та адміністрування, доктора наук з державного управління, професора Алли Кожиної
- Відбулася гостьова лекція Хідеї Мацудзакі про якісні методи дослідження в соціальних науках
- Кафедра публічного управління та адміністрування Факультету економіки та бізнес-адміністрування КАІ запрошує на гостьову лекцію Хідеї Мацудзакі, доктора наук з міжнародних відносин, ад'юнкт-професора університету Цуда, Токіо, Японія.
- Вітаємо маркетологів КАІ Державний університет “Київський авіаційний інститут” - КАІ з призовим місцем на 19-му Українському студентському фестивалі реклами!
Leave a comment
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.