V Міжнародна науково-практична конференція «БІЗНЕС-АНАЛІТИКА: МОДЕЛІ, ІНСТРУМЕНТИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ».

10 March 2024, 3:33 pm Written by 
Read 248 times

05.03.2024 р. на факультеті економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету розпочала свою роботу V Міжнародної науково-практичної конференції «БІЗНЕС-АНАЛІТИКА: МОДЕЛІ, ІНСТРУМЕНТИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ».

На пленарному засіданні з привітальним словом до учасників звернулася в.о. декана Світлана ПЕТРОВСЬКА, наші зарубіжні колеги: професор Національного Луїського університету (Польща) Valery OKULICH-KAZARIN; завідувач кафедри економіки факультету бізнесу та соціальних наук, головний науковий співробітник і запрошений професор Тбіліського державного університету ім. Іване Джавахішвілі (Грузія) Murman KVARATSKHELIA; голова Центру соціальних досліджень Даугавпілського університету (Латвія) Vladimir MENSHIKOV.

Штучний інтелект став предметом обговорення у низці представлених доповідей. Завідувачка кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Наталія КАСЬЯНОВА у своїй доповіді привернула увагу до проблеми ірраціональності управлінських рішень та ролі штучного інтелекту у прийнятті рішень, чим спровокувала активне обговорення учасниками особливостей поведінкової економіки в умовах цифровізації.

Професори Vladimir MENSHIKOV, Anastasiia SIMAKHOVA, Viktorija ŠIPILOVA окреслили соціальні та економічні аспекти штучного інтелекту. Доцент Олександр ПРОХОРЧУК навів результати дослідження використання штучного інтелекту на озброєнні інвестиційної контори Black Rock.

Про сучасні методи машинного навчання для аналізу та прогнозування генерації енергії учасники конференції дізналися із захопливої доповіді учасника програми Researchers at Risk (British Academy), кандидата економічних наук, доцента Даніїла ГУЛАКА.

Жваву дискусію викликала доповідь старшого викладача кафедри маркетингу Полтавського державного аграрного університету Ігора ЛЯДСЬКОГО стосовно методів розвитку соціального інтелекту та інших Meta Skills. У дискусії йшлося не лише про людський капітал та соціальний інтелект, роль креативного мислення під час поширення у всіх сферах штучного інтелекту, але й про академічну доброчесність та напрями активізації розвитку соціального інтелекту в межах підготовки здобувачів освіти.

Результати своїх наукових досліджень представили і здобувачі вищої освіти кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки: Владислав СМИК (ОПП «Міжнародна економіка), Анна Корольчук (ОПП «Міжнародна економіка), Катерина ЧАЛА (ОПП «Економічна кібернетика»). Всі вони отримали схвалення та позитивну оцінку наукової спільноти.

Зустріч, яка стала вже традиційною, пройшла у теплій дружній атмосфері.

 

 

Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

Rate this item
(1 Vote)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.