Багаторічна традиція співпраці із Коледжем прикладних наук “Lavoslav Ružička”

13 травня 2024, 7:37 am Автор

Науково-педагогічні працівники Факультету економіки та бізнес-адміністрування, продовжуючи вже багаторічну традицію співпраці із Коледжем прикладних наук “Lavoslav Ružička” (м. Вуковар, Хорватія) взяли участь у програмі Еразмус+

Протягом 06-10 травня 2024 д.е.н., професор кафедри маркетингу Тетяна Князєва та к.е.н., доцент кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Анна Марина взяли участь у програмі академічної мобільності Еразмус+ в Коледжі прикладних наук “Lavoslav Ružička” (м. Вуковар, Хорватія). Під час академічної мобільності науково-педагогічні працівники Факультету економіки та бізнес-адміністрування провели лекції для хорватських здобувачів, які є слухачами курсів, що викладаються англійською мовою, взяли участь у семінарах, запланованих іноземними колегами та ярмарці “Go Abroad Fair”, презентуючи Національний авіаційний університет та Факультет економіки та бізнес-адміністрування для іноземних здобувачів та колег.