Новини ФЕБА НАУ

Новини ФЕБА НАУ (454)

Відзначення Всесвітнього дня Миру на факультеті економіки та бізнес-адміністрування має глибокий символізм, оскільки відображає відношення колективу викладачів і студентів до цінності майбутньої Перемоги України. Саме тому здобувачі 2 курсу ФЕБА створили інсталяцію «Ми-єдині, ми -  за Мир!». Композиція створена Журавльовою Каріною (група М-220), Андрущиною Дарʼєю (група М-220), Радкевич Катериною (група М-220), Хамаза Анастасією (група М-222) за підтримки відділу по роботі зі студентами Національного авіаційного університету.

14 вересня 2023 року відбулись збори трудового колективу факультету економіки та бізнес-адміністрування.

5 вересня представники  Студентської ради,  Творчого об’єднання студентів і аспірантів ФЕБА провели Квест першокурсника, на якому познайомили вступників із 90-річною історією та визначними місцями НА. Виконуючи цікаві й креативні завдання, першокурсники пізнали корпоративні цінності, вивчили девізи, звичаї  й традиції факультету та університету.

Вступники до аспірантури успішно склали протягом 4-8 вересня  2023 року вступні іспити на спеціальності 051 «Економіка», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» та 075 «Маркетинг», що закріплені за випусковими кафедрами факультету економіки та бізнес-адміністрування.

6 вересня 2023 року представники студентського самоврядування факультету економіки та бізнес-адміністрування запросили першокурсників на знайомство. Зустріч пройшла в навчальній аудиторії, а тому здобувачі 1-го курсу мали нагоду активно поспілкуватись зі студкураторами, керівництвом факультету та органів студентського самоврядування.

Вітаємо з початком навчання в НАУ!!!

1 вересня 2023, 11:49 am Автор
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ

В день Знань на факультеті економіки та бізнес-адміністрування розпочали навчання більше 200 нових здобувачів вищої освіти!!! З вітальними словами на перші пари до першокурсників завітали декан факультету економіки та бізнес-адміністрування із заступницями, завідувачками кафедр, представниками органів студентського самоврядування.

На початку вересня2023 року відбулась святкова зустріч партнерів, учасників та членів з нагоди 25-річчя заснування Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine). На урочистому засіданні  Українського національного комітету Міжнародної торгової палати з вітальними словами виступив Президент ICC Ukraine, доктор економічних наук Володимир Щелкунов: «За чверть століття діяльності ІСС Ukraine було немало вагомих і знакових подій, які формували історію Асоціації. Все, що робить ICC з моменту свого заснування, понад 100 років тому, під девізом ТОРГІВЛЯ - ФУНДАМЕНТ МИРУ».

День підприємця на ФЕБА!

4 вересня 2023, 10:43 am Автор
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ

4 вересня 2023 р. Кафедра економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ відзначила День підприємця України!

До заходу в рамках освітнього проєкту кафедри "Діалоги з бізнесом", був запрошений спікер із бізнес-середовища Денис Маслюк, який є власником VISAWORKINFO з такими видами діяльності: рекрутинг, лізинг, підбір персоналу для підприємств Чехії, Польщі, Німеччини.

Денис присвятив час зустрічі обговоренню особливостей просування продукту через інструменти інтернет-маркетингу, поділився кейсами інтернет комунікації з клієнтами та вибудови довіри з огляду на їх цінності, розповів про свій шлях становлення в підприємництві.

Цікавою та жвавою була сесія ,,запитання-відповіді,,. Здобувачі підготували цікаві доповіді про історію становлення підприємницва в Україні і вплив цифровізації на розвиток підприємництва сьогодні.

Бажаємо кожному здобувачу знайти своє місце в бізнесі, а підприємцям отримувати бажані показники діяльності під мирним небом України!

Герої не вмирають!!!

16 серпня 2023, 7:08 am Автор
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ

Факультет економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету з глибоким сумом сповіщає, що захищаючи Батьківщину героїчно загинув Погребняк Дмитро Васильович – випускник 2008 року. При виконанні бойового завдання зі захисту України Дмитро отримав важкі поранення, від яких помер 11 серпня 2023 року.

Погребняк Дмитро закінчив Національний авіаційний університет в 2008 році, отримавши диплом магістра за економічною спеціальністю. Його професійна дорога почалась з Національного авіаційного університету, у структурному підрозділ «Автоцентр НАУ».

У нашій пам’яті Дмитро назавжди залишиться мудрим та надійним другом, принциповим та врівноваженим, справжнім професіоналом. Одногрупники, викладачі, колеги поважали його за велику мудрість, душевну щедрість, чуйне ставлення до людей та готовність допомогти, відважність і героїзм. Дмитро для багатьох був прикладом, взірцем Людяності й Друга.

Колектив викладачів, співробітників, випускників та здобувачів вищої освіти висловлює глибоке співчуття рідним і близьким з приводу невимовної втрати.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються у наших серцях !

Вічна пам'ять...Вічна Слава!

Урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «Бакалавр» Факультету економіки та бізнес-адміністрування відбулось в Актовому залі Національного авіаційного університету.