На факультеті економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) наставниками академічних груп 29-30 червня 2022 року було проведені кураторські години щодо інформування здобувачів вищої освіти про надання послуг соціально-психологічної підтримки особам, пос

1 липня 2022, 7:49 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 299 разів Останнє редагування П'ятниця, 01 липня 2022 07:52

На факультеті економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) наставниками академічних груп 29-30 червня 2022 року було проведені кураторські години щодо інформування здобувачів вищої освіти про надання послуг соціально-психологічної підтримки особам, постраждалим від війни і насильства. Відповідний лист Міністерства освіти і науки України від  20.06.2022 № 1/6635-22 та інформаційні матеріали Організаційного сектору Національного авіаційного університету були презентовані здобувачам вищої освіти ФЕБА.

Викладачі та студенти ФЕБА обговорили ситуації, в яких потрібна допомога, офіційні джерела та інформаційній платформи, котрі можуть надати допомогу. Збереження життя, здоров’я та, відповідно, професійної успішності колективу викладачів і студентів факультету є постійним пріоритетом у  умовах військового стану.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається