Програма отримання подвійного диплому НАУ та Економічного університету у Братиславі

15 травня 2024, 8:03 am Автор

Майбутні здобувачі Факультету економіки та бізнес-адміністрування, що вступлять на навчання для здобуття ОС «Магістр» за спеціальностями 076 «Підприємництво та торгівля» ОПП «Підприємництво та бізнес-технології» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» ОПП «Фінанси та кредит» мають унікальну можливість паралельно навчатися на освітній програмі «Корпоративний фінансовий менеджмент» в Економічному університеті у Братиславі, отримавши по завершенню подвійний диплом (диплом НАУ та диплом Економічного університету у Братиславі).

Економічний університет у Братиславі (Словаччина) (Ekonomická univerzita v Bratislave) - найстаріший економічний університет Словаччини. Він був заснований у 1940 році. За час свого існування заклад дав освіту понад 110 000 випускників. Нині тут навчається понад 7 200 студентів.

Для здобувачів Факультету економіки та бізнес-адміністрування навчання в Економічному університеті у Братиславі буде безкоштовним. Під час першого року навчання в магістратурі на Факультеті економіки та бізнес-адміністрування здобувачі матимуть можливість паралельно зайнятися вивченням словацької мови.

Офіційний сайт Економічного університету у Братиславі: https://euba.sk/