Кафедра фінансів, обліку та оподаткування
Ласкаво просимо до кафедри фінансів, обліку та оподаткування ФЕБА НАУ!
Шановні друзі!
Колектив кафедри фінансів, обліку та оподаткування вітає Вас на сторінках нашого сайтуВи знайдете тут інформацію про нашу наукову та освітню діяльність, склад кафедри, її професійні, творчі зв’язки та багато іншого.
завідувач кафедри фінансів, обліку та оподаткування
професор, д.е.н. Косова Тетяна Дмитрівна
Кафедра фінансів, обліку та оподаткування, це випускова кафедра за спеціальностями:
072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»
ОС «БАКАЛАВР»
Термін навчання – 3 роки і 10 місяців.
ОС «МАГІСТР»
Термін навчання - 1 рік і 4 місяці
ОНС «Доктор філософії»
Термін навчання - 3 роки і 10 місяців
та 071«Облік та оподаткування»
ОС «БАКАЛАВР»
Термін навчання – 3 роки і 10 місяців.
ОС «МАГІСТР»
Термін навчання - 1 рік і 4 місяці
Кафедра Логістики
Ласкаво просимо на Кафедру логістики ФЕБА НАУ
Кафедра Маркетингу
Ласкаво просимо до Кафедри Маркетингу ФЕБА НАУ
Кафедра економіки та бізнес-технологій
Ласкаво просимо на Кафедру Економіки та Бізнес-технологій ФЕБА НАУ
Перейти на сторінку кафедри Кафедра економіки та бізнес-технологій
Кафедра бізнес-аналітики та цифрової економіки
Ласкаво просимо на Кафедру економічної кібернетики ФЕБА НАУ
Перейти на сторінку кафедри Кафедра бізнес-аналітики та цифрової економіки
Дочірні категорії
Кафедра економічної кібернетики
Шановні друзі!
Я з радістю вітаю Вас на сайті кафедри економічної кібернетики факультету економіки та бізнес-адміністрування авіаційного університету. Переконана, що тут ви знайдете багато цікавої інформації, а також відповіді на всі запитання, що стосуються діяльності нашої кафедри.
Кафедра економічної кібернетики щороку здійснює випуск бакалаврів та магістрів спеціалізації "Економічна кібернетика", багато з яких успішно влаштувалися в Україні та за кордоном на престижну роботу, пов'язану з розробкою та використанням інформаційних систем в економіці.
Згідно Міжнародного класифікатора професій і спеціальностей ACSO-88 економісти-кібернетики в світі визначені як аналітики різних сфер діяльності, фахівці у сфері прогнозування, моделювання економічних процесів та створення програмних додатків для управління цими процесами.
Специфіка спеціальності "Економічна кібернетика" полягає в поєднанні трьох різних напрямків: економічних , математичних наук та інформаційних технологій. Саме цим наша спеціальність відрізняється від інших суто економічних чи ІТ спеціальностей, даючи нашим студентам дуже хороші стартові можливості. Також суттєвою перевагою студентів спеціальності "Економічна кібернетика" (економістів – аналітиків) є затребуваність їхніх знань на ринку праці.
Як показує досвід, абсолютна більшість наших випускники вже під час чи відразу після завершення навчання знаходять роботу за спеціальністю.
Фахівці з економічної кібернетики виконують аналітичні роботи в економічних, економіко-виробничих, фінансових системах, банківському і страховому бізнесі, а також в науково-дослідних і навчальних закладах, інформаційно-обчислювальних і аналітичних установах та інших органах управління для розв’язання задач в області прогнозування, планування, фінансів, бухгалтерського обліку, комерції, маркетингу, менеджменту, статистики, демографії, соціології, розробки і експлуатації інформаційних систем управління і систем підтримки прийняття рішень, створення програмних продуктів, підготовки кадрів економістів та інших, направлених на вирішення соціально-економічних проблем.
Економісти-кібернетики мають високу кваліфікацію у сфері організаційного управління в економіці, володіють ефективними математичними методами аналізу і прогнозування економічних ситуацій з використанням найновіших інформаційних технологій, можуть ефективно реалізовувати свої професійні знання економіста-аналітика. Про них заслужено висловлюються як про неперевершених фахівців на будь-яких ділянках у системах управління підприємствами та організаціями.
Колектив кафедри економічної кібернетики Національного авіаційного університету запрошує вас на навчання за спеціальністю «Економічна кібернетика».
З повагою і найкращими побажаннями,
завідувач кафедри економічної кібернетики